Света Осипова

Сколько стоит билет Взрослый в Национальный музей "Чернобыль" в г. Киев. Киев

Александр Экгардт

ПРЕЙСКУРАНТ

Вхідні квитки:
Школярі, студенти – 5 грн. , Дорослі – 10 грн.

Екскурсійне обслуговування групи школярів, студентів – 20 гр

Екскурсійне обслуговування групи дорослих відвідувачів – 40 гр

Екскурсійне обслуговування групи Іноземними мовами (англійська, німецька) – 100 грн.

Прокат аудіогіда:
персонального електронного екскурсовода з одноразовим відтворенням аудіотура по експозиції музею – 20 грн. , іноземними мовами (англійською, німецькою) – 50 грн (з 1 листопада п. р. для студентів скидка 50%).

Аматорська відеозйомка в експозиції музею – 50 грн

Фотознімання – 20 гр

Професійна фотозйомка та відеозйомка експозиції кінокомпаніями, агенціями, фондами до 1 год. – 500 грн

Вхід до музею вільний:

26 квітня, 18 травня для всіх категорій відвідувачів

перший понеділок кожного місяця для школярів, студентів, пенсіонерів