Вадим

допоможіть скласти діалог розкриваючі зміст одного 3 висловлювань

..Бути щаслим дуже важко, і не всякому це під силу.
..Плями на сонці...Так вони є,однак сонце залишає їх собі,нам же дарує лише чисті промені свої.
...У суперечці народжується істина... Це справді так, але за умови, що сперечаються розумні.
....Від почуття гумору ще ніхто не відмовлявся., так само й від розуму..

Маша

Эх. Вова, Вова.. . Заходишь на русский сайт, просишь помощи,
а пишешь на украинском. Уважение иметь надо. Нехорошо.