Евгеша Подкопаева

Помогите пожалуйста. мне нужно употребить притяжательный падеж сущ.

The toy of their children. 2. The questions of my son. 3. The wife of my brother. 4. The table of our teacher. 5. The life of animals. 6. The voice of this girl. 7. The new tool of the workers. 8. The letter of Peter. 9. The car of my parents. 10 The room of my friend. 11. The handbags of these women. 12. The flat of my sister is large. 13. The children of my brother are at home. 14. The room of the boys is large.

Ло
Лола

Children's toy. 2. My son's question. 3. My brother's wife 4. Our teacher's table. 5. Animals' life. 6. Girl's voice. 7. Workers' tools. 8. Petr's letter. 9. My parents' car. 10. My friend's room. 11. Women's handbags. 12. My sister's flat is large. 13. My brother's children are at home. 14. Boys' room is large.