Игорь Пашковский

помогите составить диалог на английском

помогите пожалуйста, составить диалог на английском я зыке, со звездой (любой) ! про жизнь звезды и как она всего добилась! пожалуйста, очень нужно)

Милена Илюшина

- Hey, Lady Gaga! May be a couple of questions?
- Yes of course! I will not mind!
- Your fans are at the moment the most intrusive. How do you feel about him?
-I love my "little monsters"! I live and create just for them!
- How did you start your career?
- In 2006, I started working with music producer Rob Fyuzari, with whom he wrote several songs: they all went into her repertoire and have become popular in klubah.Svoy first contract I signed with Def Jam, but lost it in 9 months. And then we got used 🙂
- Thanks for the interview)
- And thank you)

Юл
Юлия

Помогите составить диолог на английском со знаменитостью и на русском тоже