Иван Гришанов

з’їсти крейду або грифель від олівця!.. що буде?.. це небезпечно? ..це небезпечно?

а если я хочу что бы у меня поднялась температура... это сильно опасно.. я могу отравится:?

Nurmuxammad Nurmametov

мел кушай на здоровье, а от грифеля говорят температура поднимается (((

Евгения

Крейду їж! Вона корисна, адже в ній є кальцій. А грифель не треба їсти, адже справді температура підніметься.

Дмитрий

лечитесь у врача от малокровия и Вам не будет хотеться всякой бяки.