Павел Копытцев

Допоможіть відповісти на питання про місцеве самоврядування )

Населений пункт - Донецьк. (Ленінський р-н)
1. Як організоване місцеве самоврядування у вашому населеному пункті?
2. Як називається його глава? Хто зараз очолює органи самоврядування (конкретне имя)
3. Які органи самоврядування створено?

Мария Шведкова

Дуй бутьи, ни хуй шо вэньминь ма? Что означает на китаёском языке : извините, вы говорите по английски?
http://asklingvo.ru/devushka-zadala-vopros-na-ukrainskom-yazyke.html

Маринка Ахмедова

На хохлятском обращаться надо не тут а на маил ue

К@тьк@ Громов@

Arvoisa neuvoston puheenjohtaja, ja ette varmaan ole ilmoittaa Näyttökielenä venäjä toimialueeseen.

Виктория Хатищева (Семенова)

Детка тебе надо зайти на сайт Ленинской РДА в городе Донецке

Dilshod Abdumanopov

Иринка тут по украински очень мало кто понимает