Клан-Воздуха Валькирия-Одиночка

Чим можна пояснити, що занепад папства почався саме з XIV ст.

1. Чому організатором Хрестових походів виступила католицька церква? Чи справили Хрестові походи вплив на життя Західної Європи?

2. З якою метою були створені духовно-рицарські ордени і яку роль вони відіграли?

3. Чому вважається, що католицька церква досягла вершини своєї могутності за папи Інокентія III?

4. Що вплинуло на виникнення середньовічних єресей і як з ними боро лося папство?

5. Чим можна пояснити, що занепад папства почався саме з XIV ст.?

Эгесихора Райская

Интересно, кто это у нас Витя? Шестиклассник или его папа? Витя, открывай учебник истории средних веков и учи!