Анастасия Вазирова

Помогите Пожалуйста! Нужно сочинение на такую тему

Помогите Пожалуйста! Нужно сочинение на такую тему:
щирість особистих почуттів людини-невід'ємне багатство її духовного світу

(За творами В Сосюри)

Jo
Jonni

Художня література як cловесна форма образного моделювання життя, засіб вираження національної ментальності народу вивчається в школі як мистецтво слова, що органічно поєднує думку і почуття, забезпечуючи естетичне сприйняття зображеного письменником. Вона є важливим чинником формування духовного світу особистості, її морально-естетичного розвитку.

Пропонована навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів (класів) із поглибленим вивченням української літератури поєднує історичний, культурологічний, літературознавчий, морально-етичний та естетичний аспекти і укладена відповідно до державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти з урахуванням основних державних вимог до змісту і рівня навчальних досягнень учнів основної школи (8-9 класи) , втілених у базовій Програмі для загальноосвітніх навчальних закладів “Українська література. 5-12 класи” (К. : Перун, 2005) за такими методологічними та методичними принципами: