Коды, индексы, адреса

Помогите найти человека, предположительно живет в США

Прошу Вас оказать мне содействие в поисках следующего моего знакомого:
Щелкаев Валерий проживал в городе Алматы бывший гражданин Казахстана переехал в США примерно 10-15 лет назад. Предположительно работает таксистом. Оказать помощь мне Вы окажете неоценимую услугу мне и нашей семье.
С уважением,
Аманбек Батталханов.

. Этот человек мне очень нужен. У него остался видеоматериал о моем отце. Фильм назывался Беркутчи.
Алла Дешко
для того чтобы его найти на американских сайтах нужно знать КАК правильно переведена его фамилия и год рождения
ZABASEARCH - это сайт

Public Information Results Summary: 3 Z VALERIY / 58 VALERIY E-mail This Page
Find People in 1 Minute:
People.Public-records-now.com • Get ALL Names, Phone, Addresses • No Hit - No Fee. Find Anyone Now!
Результаты поискаYahoo! Search - People Search - [ Перевести эту страницу ]The search engine that helps you find exactly what you're looking for. Find the most relevant information, video, images, and answers from all across the ...
people.yahoo.com/ - 4k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
Free People Search by ZabaSearch! - [ Перевести эту страницу ]Honestly free people search. All US postal addresses & telephone numbers revealed free. Three-times more listings than white pages phone directory.
www.zabasearch.com/ - 14k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
People Search with PeopleSearch.com - [ Перевести эту страницу ]Search and find people's phone numbers, addresses, and more with PeopleSearch. com – including background checks & missing persons lookups.
www.peoplesearch.com/ - 83k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
War Of The People Search - [ Перевести эту страницу ]May 9, 2007 ...I moderated a fascinating panel tonight at Google headquarters that included execs from three people search engines - the CEO of Wink ...
www.techcrunch.com/2007/05/09/war-of-the-people-search/ - 101k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
PeopleSearch.net: People Search and People Finder - [ Перевести эту страницу ]People search and people finder services. Find phone numbers, addresses, background checks and more. Find Anyone Now!
www.peoplesearch.net/ - 8k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
Pipl - People Search - [ Перевести эту страницу ]The most comprehensive people search on the web. Pipl finds high-quality results in pages that cannot be found on regular search engines.

Показать карту: 2010 S Lake Stevens Rd, Everett, WA 98205

pipl.com/ - 11k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
People Search | Yellow Pages | White Pages | Reverse Phone Lookup - [ Перевести эту страницу ]White Pages and Yellow Pages lookup. Reverse phone directory, address and phone number search. Other services include email lookup, reverse address, ..
www.addresses.com/ - 48k - Сохранено в кэше - Похожие страницы
People Search | Free People Search | Search For People at PeekYou - [ Перевести эту страницу ]PeekYou's free people search engine allows you to find, contact, and track anyone online. Find photos, links, work, school and family info and much more.
www.peekyou.com/ -
учтите что некоторые сайты платные

ZHEKAEV VALERIY - Detailed Background Report
Comprehensive Report. Criminal Records. Latest Contact Information. Premium Listing
Find ZHEKAEV VALERIY
Get Current Phone and Address. Premium Listing
Дана Жинакбаева
Лучший ответ
www.whitepages.com там и ищите. обзванивать пpидётся одноимённых абонентов - иного выхода нет.
Вале Рий
Мне помог найти подругу в Израиле сайт телепередачи "Жди меня"
Лёха Сердюк
Я думаю, что вам недо обратиться в программу Жди меня.
Юра Кантеев
Vladimir I Shelkaev
Projivaet v New York, Brooklyn city.
Mogu dostat' nomer telefona itd..