Домашние задания: Иностранные языки

Помогите пожалуйста с английским, буду очень благодарна(

Cool creative atmosphere, the room is very cinematic! Old brickwork, excellent light, everything is nicely furnished.
Very tasty spicy wings, and it’s clear that this is a real chicken, but the legs are not so spicy and not so tasty. I like hot dogs too. Milkshakes are better than any poppy. and get a 30% discount on all baskets for a year, if you come for these banquets with this bucket. Every year the buckets are different. My favorite restaurant in the city... The manager made me happy, replaced the food that did not meet the standards... While I just wanted to suggest... The basis for their dishes is chicken, which for many is a big plus compared to their competitors. Prices are quite adequate, and if you use the application, you can buy much more profitable - with discounts
Владимир Сметанин
Лучший ответ
Задача
Вы недавно были в кафе или ресторане? Напишите отзыв о месте, в котором вы побывали. Вы можете включить информацию о виде еды, обслуживании, ценах, атмосфере и размере порций. Скажите, что вам понравилось или не понравилось в этом месте и порекомендовали бы вы его другим людям для посещения.
План
Введение: Пункт 1
Дайте общую информацию о заведении: клиенты, атмосфера и другие особенности.
Основная часть: Пункты 2 и 3
Скажите, что вы заказали, и прокомментируйте еду и порции. Дайте информацию об обслуживании, официантах. Скажите, есть ли что-то, что вам не очень понравилось.
Заключение: Пункт 4
Подведите итог, дайте свою рекомендацию и скажите, кому было бы приятно посетить это место.
Ольга Савченко