Короткие заметки - например, нотатки на полях.
Пометки, но только не галочки и крестики, а пометки в виде текста.
Гуманитарные науки
що таке нотатки
Помітки.
Пометки, заметки, записи...
Да цеж Димаха, Парнi, я вам хаварю.
Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову.
Позаписи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи...
Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи... Пометки, заметки, записи...
Невеличка стаття, замітка в газеті, журналі і т. ін, стислі записи помітки для пам'яті