Гуманитарные науки
Інформаційна підтримка входження України в євроінтеграційний освітній простір?
Допоможіть будь ласка з інформацією, пишу на цю тему диплом, а з інформацією проблеми!
Привіт. Перекину тобі частину матеріалу. Якщо підійде - напиши мені - відішлю цілий текст і ще матеріал.
Інформація щодо виконання заходів Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004-2007р. р.
02.04.2008 | 18:03 | Департамент інформаційної політики
Заходи Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004-2007р. р.
Пункт розпорядження КМУ яким Держкомтелерадіо визначено відповідальним виконавцем
Інформація річного звіту про виконання заходів державної програмиРозпорядження КМУ від 01.02.2006 № 55-р «Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 - 2007 роки»
18. Протягом року виготовлення рекламної продукції (плакатів, листівок, календарів тощо) з метою поширення інформації про ЄС
Мінфін: Випущено і розповсюджено рекламний буклет щодо європейської інтеграції України.
Мінтрансзв’язку: Філателістична продукція, випущена у 2006р. , відображає ідею євроінтеграції увічнює історичну та культурну спадщину європейських народів.
ДПА: З метою поширення інформації про ЄС органами державної податкової служби України забезпечується видання брошур з питань історії та перспектив розвитку ЄС, виготовлення рекламної продукції, а саме: виготовлено 53 плакати; понад 2600 листівок („План дій Україна – Європейський Союз”, „Заходи в рамках інтеграції України до ЄС, які планується здійснити у червні–грудні 2006 року”, „Адаптація податкового законодавства України до законодавства Європейського Союзу” тощо) ; 29 календарів.
Франківська ОДА: Головним управління з питань євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвест
Івано-ицій розроблено та видано інформаційний буклет “Івано-Франківщина – європейський вибір” з метою розповсюдження інформації про економічний, туристичний та науковий потенціал області та співробітництво регіону з країнами-членами ЄС. В грудні 2006 року головним управлінням видано та розповсюджено інформативний плакат з метою підвищення обізнаності населення області з питаннями інтеграції України до Європейського Союзу.
Э-э, простите.. . 아니, 난 당신이 여기서 내가 말할 수있습니다 이해할 수 없다
Ну какая интеграция может быть при таких политических раскладах? В НАТО не получилось по тоже причине...