Юмор

Как у Гришки из окошка льётся песня под гармошку. Гришка воет, как сирена. Где ж ты, Ганка, друг бесценный?

Изба-читальня Ганне дарит тишь
Там с Гегелем у ней свои секреты
Меха во всю Ивановскую, ишь...
Нелепые напялил эполеты

Он деве юной обещает пылко
Зима, и крУжки в руки взять пора
Печь натопила, няня? Где бутылка?
Не спать мне нынче, няня, до утра.
Вячеслав Куимов
Лучший ответ
Вячеслав Куимов Спасибо, В. С.)
Ганка слушает с сомненьем как поёт с надрывом он.
Нет, наверное для Гришки крепковат был самогон...)
Ольга Кудрина
О-о-о зелёноглазое такси... https://www.youtube.com/watch?v=wrtYSWMjFv8
Хитра Гандзя. Міні-опера.

Село. Хата. Вишня. Тин. Худоба у дворі: коза, кіт, свиня, курка, пес. Гриць - в хаті, Гандзя чи то ховається, чи то тиняється на дворі десь під вишнею.
На авансцені зненацька з'являється типовий селянин і без вступу співа експозиційне аріозо:

Реве та стогне Гриць у хаті,
співа натхненно як Том Вейтс.
(чутно хрипкий галас чи то Гриця, чи то Вейтса)
коза, і мурчик волохатий,
свиня, та курка, навіть пес (чутно галас худоби)
співають хором на підхваті -
журбою нелюдською сповнен світ увесь.

(з підсиленням луна музика з самої хати; знавці мають здогадатися, що це Blue Valentines, або щось на кшталт Hope I don't fall in love with you)
Коли музика в хаті стиха, селянин знову продовжує співати аріозо:

Бо відібрала жінка зранку
горілку в Гриця цілу банку,
тож Гриць волає до небес...

(селянин поспіхом зникає зі сцени; Гриць співа соло:

де ж ти, де ж ти, коханая, де заховала ти
ту трилітровую, ту драгоцінную, майже безцінную,
банку небесного,
дуже прекрасного,
чудо-зілля?

(звірі підспівують та кайфують, навіть Гандзя рухається у ритмі)

банку небесного,
дуже прекрасного,
чудо-зілля?

(Гриць - соло:)

Я ж цінував тебе, я ж на руках тебе
стільки носив, голубив, пестив.
А ту чарчиночку
з баночки зраночку -
один тільки раз, тільки раз попросив!
А ти не дала!
Як болить голова!

(співають хором, коні й люди, навіть вишня танцює та співа під гітару)

Я ж цінував тебе, я ж на руках тебе
стільки носив, голубив, пестив.
А в тебе чарчиночку
з баночки зраночку -
один тільки раз, тільки раз попросив!
А ти не дала!
Як болить голова!

Сяє місяць, зорі на небі; Гандзя, на дворі, сидячи під вікном на ослінчику, співа тихесенько, радісно, підступно посміхаючись про себе: ми квити, ми квити - хай болить голова... ми квити, ми квити - хай болить голова...
ще якийсь час хрипко волає Гриць, чи то Вейтс співа блюз, та поступово музика відходить...
Запановуває тиша.
Згодом тричі кува зозуля
Занавіс
Вадик Плахтеев
Валентин Шемчук Здравствуйте, Мэтр!
После прочтения Вашего либретто Ганка в отпаде, Гришка в коллапсе (больной на голову уже хронически). Оклемавшись, будем ре-пе-пе-тировать, да и исполним, как водится, 1 января.))

Благодарю Вас.
Ночи три не спит Григорий,
Мечется средь категорий...
Ищет Ганку-хулиганку,
Песни тянет под тальянку....
А виной тому - любовь,
Закипела в жилах кровь!!!
Вот же, бабушка-Ганнуся,
"Завела" такого гуся!!!
Думает дед о свиданке,
Как сказать об этом Ганке???
Валентин Шемчук Спасибо, В. С.))