Гриць (файний хлопець, тримає в руках кобзу, гармоньку, сопілку, тощо):
світить сонце, гарний ранок,
на душі окейно,
ой, же ж вийду я на ганок
заспівати про панянок...
Ганна (біле личко, чорні брови, у волоссі червона стрічка):
ой, юж, Грицю, не ходи,
не ступай на сходи,
не дивись на молодих,
зась тобі їх врода!
Гриць (поблажливо):
Гандзя моя, люба рибка,
ніц тобі лякатись,
поміж мною та дівчати
завше цноти шибка
Гандзя (суворо виблискуючи очима):
Тиць-дриць, Гриць, кажу, до біса!
Як підеш із хати,
начувайся - підпадеш під колеса страти:
я від розпачу спалю всю домівку тата.
Гриць (проникливо, з поблажливою люб'язністю):
Гандзя мила, люба пташка, я ж не йду з гніздечка,
тільки вийду подивитись навкруги містечка,
заспіваю, погуляю, край села пройдуся,
не чіпатиму нікого й пообід вернуся.
Гандзя (руки в боки, погрозливо):
Якщо вийдеш - скоїш лихо, я піду на принцип!
Гриць (терпець якого на межі):
Ти диви, піде на принцип, бува, ти забула,
що я Гриць, а не Гаврило, жодних принципів не маю,
як що вдумав, те й роблю, я ж нікого не займаю,
але й влади над собою, чуєш, Ганно, не стерплю!
Виходить з хати, добряче грюкнувши дверима. Через деякий час на дворі луна його весела пісня - ой, мамцю, люблю Гриця, Гриць на конику вертиться, в Гриця шапка до лиця, люблю Гриця-молодця... Ганна з окам'янілим серцем та лицем завмира перед вікном. Затемнення.
Кадри останні: Споночіло. Чутно і видко, як хтось витягає воду з колодязя: довгий немазаний журавель немилосердно скрипить. Добре чути тріскіт. Стовп іскр. Вогонь. Палає хата. Чути, як десь поряд хтось чи то голосно плаче, чи то сміється...
Юмор
Ганка хату подпалила, Гришку по миру пустила. И не плачет, а смеётся. Что ей, дурочке, неймётся ?
Ганка... блин... была не наша....
А из ихней своры, вить....
Подослал её, Параша...
Гришку, с Вовкой, подпалить...
А из ихней своры, вить....
Подослал её, Параша...
Гришку, с Вовкой, подпалить...
Судя по вопросам Ганка вообще дама неадекватная. То уши мыть схватится, то в нирвану ее занесет, то вот теперь хату подпалила.
Вспоминая и перефразируя тезисы известных нам людей :"Учить, учить, учить! "
Причем больно!
Спустя месяц (из письма Ганки Гришке):
…так что можешь возвращаться. Съёмки фильма закончились. Американцы такие смешные. Название у фильма будет «Есть женщины в русских селеньях», представляешь? Ничего оригинальнее придумать не смогли!
Гонорар конечно же не такой, как у Киры Найтли, но на трёшку (с видом на парк и в десяти минутах ходьбы от института) хватит. Теперь можно будет забыть об электричке и автобусе пять раз в неделю.
Приезжай поскорее, соскучилась,
Ганна
Приезжай поскорее, соскучилась,
Ганна
Андрей Омарков
Какая молодец Ганка, кинозвезда- добытчица.)) Экономически оправданная версия поджога.))
смеюсь и Благодарю Вас.))
К этой Ганнушке пора
Вызвать 2-3 доктора,
МЧС и санитаров,
ФСБ для маргиналов,
Репортеров криминала
С НТВ-шного канала,
Бесогонщика попа,
Харю Кришны, колдуна,
Маркса, Гегеля и Канта,
Участкового сержанта,
Фрейда, Юнга и Камю,
Грише (...ку) свою.
Если Вы не позовете, мы напишем в Спортлото.
Вызвать 2-3 доктора,
МЧС и санитаров,
ФСБ для маргиналов,
Репортеров криминала
С НТВ-шного канала,
Бесогонщика попа,
Харю Кришны, колдуна,
Маркса, Гегеля и Канта,
Участкового сержанта,
Фрейда, Юнга и Камю,
Грише (...ку) свою.
Месть