Магия

підкажіть будь ласка коли я завагітнію, неможу більше дата нар. 19.07.1993,чоловіка 09.10.1989р.

В даті народження вагітності не позначаються. Фото потрібно.
Я не зрозумів, а чому Ви вже не можете? Не залишилося сил для совокупленья?

Ну так Ви відпочиньте, а потім знову за справу. Як кажуть: З новими силами виконаємо указ Російського президента. Тільки Вам материнський капітал не дадуть. Ви свого Шоколадного Короля попросіть може відстібне від щедрот своїх... ( Я про Порошенка) .

А що стосується дітей, то у мене йде інформація, що протягом півтора років у Вас йде беременность. Работайте і буде Вам щастя!!!)))
Венера ?тебай
Лучший ответ
энергетика низкая, тяжело гадать.
нужно делать профилактику, инструкция ниже по ссылке.

женщинам не говорите ничего о себе
Cool data ...
Елена Савенок
А фото то нет. Шли на мыло
Елена Грачева
а шо его пробовать !? -сало как сало )))
На дітей неможна гадати. . Це може дуже погано закінчитися, в першу чергу для дитини. Тому, почекайте краще, а не гадайте, бо потім будете жаліти про це. . А причини так і не знайдете.
Ни фига не понял. Но украинский мне нравится. "Подскажите, будьте добры.... не могу больше и две даты рожд. . " Остальное перевести не смог. У нас тут бабушка Лео с Киева, украинский -родной, поэтому сейчас ее звездный час. Не только перевести и ответить на украинском, но и автору вопроса навешать лапши на уши.