Мобильные устройства

Вопрос абонентам КиевСтар. Какой лучше выбрать тарифный план, если мне нужно звонить только на Киевстар и djuice?

1 это явно будет тариф киевстара, т. к. с диджуса на киевстар звонить так же дорого, как и на других операторов, а с киевстара на диджус - дешево
Если готовы пополнять как на МТС и Лайф каждый месяц для бесплатных минут - то Багато розмов
Если нет - Классический
Все!
Никита Р
Лучший ответ
Евгений Тимофеев А "3000 акційних хвилин" приходят сразу, или по частям в тичении 25 дней?
тариф багато розмов-З тарифом «Багато розмов» Вам не потрібно стежити за часом!

Отримуйте 3000 акційних хвилин в мережі «Київстар» на 25 днів при поповненні рахунку на 30 і більше гривень єдиним платежем.
Види телекомунікаційних послуг Тариф
Акційні хвилини на розмови в мережі «Київстар»
(нараховуються протягом 25 днів після поповнення рахунку на суму 30 та більше гривень) 3000 хвилин на 25 днів
Дзвінки на номери мережі «Київстар» (після вичерпання акційних хвилин або закінчення 25-денного строку) , грн/хв 0,35
Дзвінки на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України, грн/хв 0,85
SMS на номери абонентів українських операторів мобільного зв’язку, грн 0,39
Плата за з’єднання дзвінка, грн 0,35

Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Для замовлення тарифного плану «Багато розмов» подайте заявку за номером 477*1* (з мобільного телефону в мережі «Київстар» дзвінок безкоштовний) або через систему «Мій Київстар».