как называется песня сары брайтман, которая в восточном стиле написана?

Harem (album)
Track listing

1. "Harem" – 5:45 (Cover of Canção do Mar By Dulce Pontes)
2. "What a Wonderful World" – 3:40 (originally sung by Louis Armstrong)
3. "It's a Beautiful Day" – 3:56 (adapted from the "Un Bel Di" aria from Giacomo Puccini's Madama Butterfly)
4. "What You Never Know" – 3:24
Я думаю 1-я или 11-я.
5. "The Journey Home" – 4:56 (Cover of song from Bombay Dreams)
6. "Free" – 3:45
7. "Mysterious Days" – 5:17 (featuring Israeli singer Ofra Haza)
8. "The War is Over" (featuring Iraqi singer Kazem al-Saher and English violinist Nigel Kennedy) – 5:15
9. "Misere Mei" – 0:54 (from Gregorio Allegri's Miserere )
10. "Beautiful" – 4:35 (Cover of Beautiful by Mandalay)
11. "Arabian Nights: Scimitar Moon/Voyage/Promise/Hamesha/Alone" – 8:50
12. "Stranger in Paradise" – 4:27 (adapted from Alexander Borodin's Polovetsian Dances)
13. "Until the End of Time" – 4:32
Я думаю 1-я или 11-я.
[edit] Bonus/Unreleased tracks

1. "You Take My Breath Away" (American version) - 6:50
2. "Gueri de Toi" (International version) - 3:50 (French version of "Free")
3. "Tout Ce Que Je Sais" (Canadian version) - 3:28 (French version of "What You Never Know")
4. "Sarahbande" (Japanese version) - 3:60
5. "Namida: When Firebirds Cry" (Harem Ultimate Edition) - 4:10
6. "Where Eagles Fly" (Unreleased song with Eric Adams from Manowar) - 3:53

Я думаю 1-я или 11-я.
Сергей Санин
Лучший ответ
Дмитрий Макаров нашла я ее. это HAREM