Музыка

Как читаются слова песни по русски This is me.(Деми Ловато)Пожалуйста помогите..буду очень благодарен)

Always been the kind of girl Олвейз бин зэ кайнд оф гёл
That hid my face Зэт хайд май фэйс
So afraid to tell the world соу эфрэйд ту телл зэ уорлд
What I've got to say Уот айв гот ту сэй

But I have this dream Бат ай хэв зис дрим
Right inside of me Райт инсайд оф ми
I'm gonna let it show айм гоннэ лэт ит шоу (шу)
It's time to let you know итс тайм то лэт ю ноу
To let you know

This is real, this is me Зис ис риал, зис из ми
I'm exactly where I'm supposed to be now Айм ексцэтли вейа айм супОусд
Gonna let the light shine on me ту би нау,
Гоннэ лет зе лайт шайн он ми

Now I've found who I am ноу айв фоунд ху ай эм
There's no way to hold it in Зэас ноу уэй ту холд ит ин
No more hiding who I wanna be ноу моа хайдин ху ай уонна би
This is me зис ис ме

Do you know what it's like Ду ю ноу уот итс лайк
To feel so in the dark? Ту фил соу ин зе дак
To dream about a life Ту дрим эбаут э лайф
Where you're the shining star уэа ё зе шайнин ста

Even though it seems Эвен фёт ит сиэмс
Like it's too far away лайк итс ту фа эвей
I have to believe in myself ай хев ту белив ин майселф
It's the only way Итс зе онли вэй

This is real, this is me Повтор ( ищи выше)
I'm exactly where I'm supposed to be now
Gonna let the light shine on me

Now I've found who I am повтор (ищи выше)
There's no way to hold it in
No more hiding who I wanna be
This is me

You're the voice I hear inside my head Е зе войс ай хиа инсайд май хэд
The reason that I'm singing Зе рейсон зэт айм синин
I need to find you, I gotta find you Ай нид ту файнд ю, ай готта файнд ю

You're the missing piece I need ё зе миссин пис ай ниид
The song inside of me зе сон инсайд оф ми
I need to find you, I gotta find you ай нид ту файнд ю ай готта файнд ю

This is real, this is me повтор ( ищи выше)

There's no way to hold it in повтор (ищи выше)
This is me, this is me

ох, столько времени потеряла....Учите английский, я здесь утрированно написала
Batyr Muhamow
Лучший ответ
в русском произношении аналогов THIS нет
Суперская песня так как я хорошо пою я пробовала петь по русски её но хреново лучше петь по английски мне так больше нравиться
Alina Suleymanova