Музыка
Напишите названия песен которые вы слушаете часто и они вам нравятся ?
james-ge outtting away with it \ the fray- how to save a life \ armin van burer- in and out of love \ mad world \ u2- with or without you \ goldplay-clocks
him - join me, too happy to be alive, vampire heart, sleepwalking past hope
nirvana - sappy, drain you
placebo - black eyed, protect me from what I want
muse - uno
hole - celebrity skin, malibu, miss world
smashing pumpkins - ava adore
guns'n'roses - november rain
nirvana - sappy, drain you
muse - uno
smashing pumpkins - ava adore
guns'n'roses - november rain
Brad Paisley & Keith Urban ''Start A Band''
http://www.youtube.com/watch?v=BZ7iaYKUrBM
Savage Garden ''Tears of Pearls''
http://www.youtube.com/watch?v=PXd3KGZTj9k
Savage Garden ''Tears of Pearls''
Muse "Sing for absolution"
а ты зайди на музыкальную страницу личную и познакомься с моим личным муз плеером!))))))))))))
SEPULTURA, KREATOR, PANTERA, CARCASS, SLAYER, CANNIBAL CORPSE, RAGE, KING DIAMOND, GRAVE DIGGER, и это далеко не все.. . Это уже не забавно, реальная жесть.
Marius (ex Akcent) feat. Giulia - Rain
Morandi - Angels
Morandi - Save me
Marius Nedelcu - Walk Away
Marius Nedelcu - Lost
Armin Van Buuren
Tiesto
LADY` S LIGHT - Miss Sin
Bloom 06- When the Party's Over
Bloom 06 - In The City
Morandi - Angels
Morandi - Save me
Marius Nedelcu - Walk Away
Marius Nedelcu - Lost
Armin Van Buuren
Tiesto
LADY` S LIGHT - Miss Sin
Bloom 06- When the Party's Over
Bloom 06 - In The City
Не сходи с ума, Девочка Скинхед, Schrei, Шестое чувство, Родителям, Город дорог, Ночь.
Араш, Дискотека Авария, Потап и Настя Каменскх, Фриске- забавный получился списочек!