Музыка
Кому нравится група Океан Ельзи?
Мне!!!
super rock-band
ну мне нравится так же как и ТНМКонго) или ВанГог) а еще меня перла Аква-Вита - только многих украинских исполнителей давно уже нет... все что было то было
Обожаю! Какой голос у солиста!!!!просто прелесть :)
Ага:))) Без Бою потрясная штука:)))
Мне очень нравится. )))
мне нравится. да, правда, без бою классная, а еще песня Susy -офигенная
ОбАжАю!!!!
Мне нравится....Слава Вакарчук молодец!!!!(да и вообще вся группа!).=)
Шо ж це я, шо ж це я не зумів Зупинитися вчасно, все ясно Зі мною тепер і назавжди, пізно не йти Не йди від мене Я налию собі, я налию тобі вина А хочеш із медом Хто ти є? - Ти взяла моє життя І не віддала Хто ти є? - Ти випила мою кров І п'яною впала Твої очі, кличуть, хочуть мене Ведуть за собою Хто ти є? Й ким би не була ти Приспів: Я не здамся без бою Я не здамся без бою Шо ж це я, шо ж це я не зумів Зупинити себе, тебе... Сьогодні Сьогодні так вив, без тебе сумую Сумую без тебе, накинь шось на себе Я налию собі, я налию тобі вина А хочеш із медом Хто ти є? - Ти взяла моє життя І не віддала Хто ти є? - Ти випила мою кров І п'яною впала Твої очі, кличуть, хочуть мене Ведуть за собою Хто ти є? Й ким би не була ти Приспів: Я не здамся без бою Я не здамся без бою Програш(вокаліз): Я налию собі, я налию тобі вина А хочеш із медом Хто ти є? - Ти взяла моє життя І не віддала Хто ти є? - Ти випила мою кров І п'яною впала Твої очі, кличуть, хочуть мене Ведуть за собою Хто ти є? Й ким би не була ти Приспів: Я не здамся без бою Я не здамся без бою Я не здамся без бою
а я обожаю песню "друг"
Я не здамся без бою-ю-юююю.
Мне нравится и папе моему и маме и друзьям!
Не слушаю, но уважаю!! ! Ребята борятся за признание украинского рока (о, да - О. Е. это рок!)