Прочие карьерные вопросы

Какие экзамены надо сдавать? Какие экзамены нужно сдавать в Донецком юридическом институте МВД Украины?

Sirojiddin Saifulloev
Вступні випробування, які передбачені Правилами прийому до Донецького юридичного інституту МВС України у 2012 році:

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» :

на базі повної загальної середньої освіти – історія України, українська мова та література, іноземна мова або математика;
на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» галузі знань «Право» - кримінальне право, українська мова та література;
на базі вищої неюридичної освіти – історія України.
Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» :

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» - комплексний екзамен: теорія держави та права, кримінальне право, кримінально-процесуальне право;
Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» :

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» , «спеціаліст» - комплексний екзамен: теорія держави та права, кримінальне право, кримінально-процесуальне право та іноземна мова.
Якщо Ви бажаєте стати студентом факультету права Донецького юридичного інституту, то для подачі документів Ви особисто із заявою звертаєтесь до приймальної комісії інституту, яка знаходиться за адресою: м. Донецьк, вул. Засядька, 13.

Інформацію про терміни вступних екзаменів та умови вступу на всі форми навчання Ви можете отримати, звернувшись до інституту особисто або за консультаційним телефоном приймальної комісії (062) 340-61-18 (факультет права, курси довузівської підготовки абітурієнтів) та у працівників підрозділів кадрового забезпечення міськрайвідділів міліції за місцем мешкання абітурієнта.

http://www.dli.donetsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=34&Itemid=20
Рустам Сыздыков
Лучший ответ
во-первых, смотря на какой факультет вы хотите. где-то может понадобиться обществознание, где-то история, а где-то могут оба сразу попросить