Прочие карьерные вопросы
Где можно заработать подростку в 12 лет онлайн?
Здравствуйте,посоветуйте пожалуйста работу в интернете без обмана подростку от 12 лет.Очень хочу накопить на мечту,но без помощи родителей.Буду благодарна тому,кто напишет
Листовки, больше никаких
А что умеешь из того, результат чего можно передать через интернет или по почте? И также, у тебя уже есть детская карта, на которую можно принимать оплату?
металл собирать.
На жаль, в багатьох країнах є законодавчі обмеження на зайняття осіб у віці до 14 років. Однак в деяких країнах дитини можуть займатися роботою за згодою батьків та з мінімальним робочим часом.
Якщо у вашій країні це дозволяється, то підліток може спробувати знайти роботу в мережі. Зазвичай, вакансії для дітей у віці до 14 років досить обмежені, але деякі можливості включають:
Опитування: деякі сайти пропонують плату за заповнення опитувань або участь у тестуваннях.
Блогерство: якщо підліток зацікавлений у певній темі, то може спробувати створити свій власний блог та заробляти на рекламі.
Доставка: якщо у вашому регіоні працює доставка їжі чи інших товарів, підліток може спробувати стати кур'єром.
Важливо знайти роботу, яка буде безпечною для підлітка та не перешкодить його навчанню. Також потрібно забезпечити, що підліток розуміє, що таке відповідальність та безпека праці. Більш детальну інформацію щодо дозволених видів роботи для дітей, а також законодавство щодо зайнятості дітей можна знайти на сайтах уряду у вашій країні.
Нигде.. Заработок в интернете - это лохотрон.
в рф это незаконно
Свет, никак.
Только делать какие-то поделки, рисовать авы и по знакомым, друзьям.