Прочее образование

Поздравления на татарском языке

Татарча котлаулар - Татарская культура
Туй котлаулары [41]
tatarlarga.ru › kotlau/ копия тагын
2Татарча котлаулар! Бүлек #2.
Һәркемгә мәгълүм: тормыш бәйрәмсез, бәйрәм котлаусыз булмый.
kurshe.ru › kotlau2 копия тагын
3День рождения - Поздравления на татарском языке - татарча котлаулар
Татарча туган кон котлаулары. Если поздравления из категории День рождения не подошли вам, можете попробовать найти подходящие поздравления в других категориях.
bairam.tatarskiepesni.ru›Поздравления›День рождения копия тагын
4татарча котлаулар
Доска объявлений по всей России. Kотлаулар. Открыткалар. Рефератлар. Файдалы бит.
faidaly.narod.ru копия тагын
5Котлаулар - Поздравления /... жырлар, табышмаклар, котлаулар / Тазбаш
Буягычлар - Раскраски. Юлламалар - Ссылки. Өстәмә - Дополнительно. Сайт турында - О сайте. Котлаулар - Поздравления. Котлау кагәзьләре. Туй йолалары.
tazbash.narod.ru › Kotlaular_-_Pozdravleniya/ копия тагын
6... «Ин матур жырлар» - Новости - Татарча смслар, татарча котлаулар.. .
Безнең сайтта сез татарча смслар укый аласыз, торле матур матур татарча. . … 18.06.09 Баш бит . татарча смслар, татарча жырлар, татарча котлаулар бары тик Кунел сайтында. .
kunel.lact.ru › e/77624-guzel-urazova-in-matur-… копия тагын
7Татарские поздравления - татарча котлаулар - khakildar - Ildarik - Блогода
24.04 в 20:13. поделился ссылкой.
ildarik.blogoda.ru › b/281467396/476618.html…
Галина Анисимова
Лучший ответ
Сине ихлас күңелдән шатлыклы бәйрәмең белән, туган конең белән котлаем! Син - җир йөзендә минем иң кадерле кеше. Тормыш сынауларын горур үтеп, бүген миңа зур терәк, яхшы киңәшче, йортыбызның зур терәге. Киләчәктә язмыш пар канатыбызны аермасын, озак еллар бзхет-шатлыкта гомер итәргә язсын. Туган конең белән!

Перевод: От всей души поздравляем тебя с радостным праздником, днем твоего рождения! Ты самый дорогой человек у меня на земле. Гордо пройдя жизненные неурядицы и сегодня ты для меня большая поддержка, хороший советчик и большая опора в нашем доме. Пусть судьба не разлучит нас в дальнейшем. Желаю прожить в счастье и радости долгие годы. С Днём Рождения!

и еще много вариантов поздравлений тут https://pozdrav.today/na-raznyh-jazykah/95-pozdravlenija-na-tatarskom-jazyke.html