Прочие юридические вопросы
Почтальйон отказываеться носить пенсию стареньким бабушкам ко двору, им приходиться на палочках ходить за нейо
Почтальен отказываеться носить пенсию стареньким бабушкам ко двору, им приходиться на палочках ходить за ней.Так вот вопрос, есть ли в УКРАИНСКОМ законодательстве какоето указание об этом, или какието почтальенские инструкцииЗаранее благодарю
Виплата пенсій через Укрпошту.
26 вересня 2008
У відповідності з чинним законодавством пенсіонерам і одержувачам допомоги надано право вибору установи, яка безпосередньо здійснює виплату і доставку коштів. Більшість з них ( майже 8,2 млн. чоловік, або 62,3% загальної чисельності) отримує належні їм пенсійні виплати у відділеннях поштового зв’язку. За бажанням пенсіонера, листоноші забезпечують доставку коштів додому.
З метою забезпечення надання послуги з виплати і доставки пенсій та грошової допомоги укладаються відповідні договори між виплатними об’єктами поштового зв’язку Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” та підвідомчими управліннями Пенсійного фонду України.
Положення виплати і доставки пенсій виплатними об’єктами поштового зв’язку регулюються Інструкцією про порядок організації оформлення, фінансування та виплати пенсій, грошової допомоги підприємствами поштового зв’язку України, затвердженої наказом Державного комітету зв’язку, Міністерства праці та соціальної політики, Пенсійного фонду України від 2 липня 1998 року № 101/123/67 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 6 серпня 1998 року за №494/2934.
Оплата послуг, пов’язаних з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги виплатними об’єктами поштового зв’язку, провадиться за тарифами, затвердженими наказом Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 22 липня 2004 року № 166, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 5 серпня 2004 року за № 976/9575. Тариф на оплату послуг, пов’язаних з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги, становить у місті 0,79%, у селі та селищах міського типу – 1,56% від суми виплати.
Напишите коллективное заявление в адрес начальника почтового отделения и потребуйте, чтобы пенсию приносили. Параллельно - жалобу Генеральному директору УГПСС "Укрпочта", 01001, Киев, ул. Крещатик, 22 и Председателю правления Пенс. фонда Украины. 01601, Киев-14, ул. Бастионная 9.В жалобах укажите, что вынуждены были даже в связи с отказом письменно написать.
Все заказными письмами с уведомлением. Поверьте, результат будет. Письменно дадут ответ после получения жалоб в течение месяца и лед тронется. Удачи
26 вересня 2008