Прочие предсказания

когда встречу мужчину с которым создам семью?

Весной этого года.
Н)
Нази ))))
Лучший ответ
Когда общительнее будешь.
КОГДА ТЫ ЗАХОЧЕШЬ, ПРОСТО ВЕРЬ И У ТЕБЯ ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО
А от нам родичка знайомої, яка проживає на Україні, розповіла, що їй тоді було 19 років, справа була в Луганську, у неї там жила краща подруга -Лізка, і ось вона до неї приїхала на 2 тижні і розповіла:
Це було 5іюня ...ми раненько встали і пішли весь день гуляти, а в Луганську же багато військових частин і військових відповідно теж) поки ми з нею гуляли до нас ну дуже багато хлопців підходило, всі такі красиві-красиві, добрі-добрі, сміливі такі все, одним словом "ГАРНІ і шалений ПАРНИ-ВІЙСЬКОВІ")))) ми тримали оборону, вони підходять знайомиться а ми - "ні, вибачте")))) і далі йдемо, але ми це з посмішкою відповідали (я ніколи нікому не хамила, вобще ніякому хлопцю). І от увечері йдемо ми з нею додому, а вона в п'ятиповерхівці жила, підходимо ми з нею до будинку, а там біля під'їзду лавочка стояла, і на ній 4 курсанта сиділи, всі дуже красиві, затягнуті, в кашкетах ...я йду в сукні повз них, а вони так дивляться, я звернула увагу на крайнього зліва ...боже, як згадаю свого Сашеньку, мммм, я мало не померла ...високий, русявий, в зеленій формі і в кашкеті і на мене дивиться !!!))))) мааааааама))))) я думала помру від щастя. але я і виду не подала, ми по сходинках підіймалися, а Саша мені - "дівчина, дівчина та що в бежевій сукні, а можна з вами познайомитися? " ми з Лузький переглянулися - "ні, вибачте", і зайшли в під'їзд і все, а ми збиралися йти гуляти, взяли кофти і в мене було питання як вийти назад з під'їзду, я одягла кофту, Лізку під руку, її крайню поставила і вийшли, вони знову на нас дивляться, Саша мені посміхається, але я не здаюся)) )) ми з Лузький вирішили йти гуляти в парк, а це годин 11 вечора було ...ми йдемо по доріжці, а вони вчотирьох за нами, ми вирішили від них втекти, хоча на каблуках були, але хоча б щоб крок прискорити. ..ми взялися за руки і як стартанули, а вони за нами ...як згадаю, ми підбігли, від військового, тим більше закоханого не втечеш, вони нас наздогнали, "дівчата, а ви це від нас тікали? ми красунь Не ображайтеся!)))) "і тут мені Сашко каже - Як вас звати? дівчина, миленька, можна з вами познайомитися? Ви мені дуже подобаєтесь))) я відмовлялася, а потім ...погодилася, він мене завжди-завжди Настусею називав, жодного разу "Настя" не чула, а тільки Настенка, власне як і зараз ...а хлопці у нього хороші, вобще всі офіцери дуже хороші чоловіки, особливо ті що тоді з ним на лавочці сиділи ...ось, через 2 дні він зробив мені пропозицію ...познайомилися 5 червня, 17 був випуск (він мені там при всіх пропозицію робив, я не змогла відмовити, вони всі такі хороші))))), а 25 червня весілля ...Лизка була свідком, а його друг Діма (він тоді з ним на лавочці сидів) -свідетелем, і через рік я подарувала Сашку сина - Сергійка))))) ось так, але той вечір і ту лавочку я не забуду ніколи))))
Gugu Patskan
нескоро.