Другие языки программирования и технологии

Помогите сделать задачу по Web-програмированию, пополню счет на моб. за это!!!!

Помогите сделать задачу по Web-програмированию
Тема: Обмін інформацією між WEB-сервером і клієнтом

Завдання: Вивчити наступні прийоми:
1.Вивчити конструкції HTML для організації обміну між сервером і клієнтом
2.Розібратися з методами передачі даних GET і POST
3.Вивчити можливості PHP для отримання інформації від користувача
Для чого:
Розробити HTML-файл з формою для можливості отримання від користувача даних
Розробити PHP-скрипт, що аналізує отримані з форми дані і генерує у відповідь Web-сторінку з цими даними у вигляді таблиці:
Використовувати по черзі в п.1 методи GET і POST. Подивитися в чому відмінності. Розібрати формат передачі параметрів в методі GET.

ВАРІАНТ № 9
Розробити HTML-форму для можливості передачі від користувача наступних даних про державу:
название країни– поля редагування
название столиці– поля редагування
чисельність населення– поля редагування
площина території– поля редагування
континент– список з множинним вибором
2.Розробити PHP-скрипт, що аналізує введені дані і генерує Web-сторінку вигляду (таблиця):
название країни_________________|__________________
название столиці________________|__________________
чисельність населення___________|__________________
площина території_______________|__________________
континент______________________|__________________

Кто сделает - пополню счет на 20 гривен на любой оператор в Украине (для россии наверно не получится). Пишите на почту: john-kizilov@ukr.net
Виталий Я
Ну так это же элементарно:

Метод GET передает серверу переменные через адресную строку браузера
Метод POST скрывает от пользователя переменные передавая их серверу

В первом файле пишете форму на html такого вида:
< form action='файл обработчик .php' method='GET' >
< input type='text' name='country' > - Страна< p >
< input type='text' name='capital' > - Столица< p >
< input type='text' name='population' > - Численность населения< p >
< input type='text' name='plane' > - Плоскость территории< p >
< input type='text' name='continent' > - Континент< p >
< input type='submit' value='отправить' >
< /form >

В файле обработчика пишите таблицу и вставляйте эти переменные:

< ?php
echo "
< table >
< tr > < td > Страна < /td > < td > $_GET['country'] < /td > < /tr >
< tr > < td > Столица < /td > < td > $_GET['capital'] < /td > < /tr >
< tr > < td > Численность населения < /td > < td > $_GET['population'] < /td > < /tr >
< tr > < td > Плоскость территории < /td > < td > $_GET['plane'] < /td > < /tr >
< tr > < td > Континент < /td > < td > $_GET['continent'] < /td > < /tr >
< /table >
";
? >

Если есть вопросы - пиши на email
Lsd ...
Лучший ответ
на русский переведи и помогу
а в России что делать
Спроси у Звездочета - получи ответ на любой вопрос)