Домашние задания: Другие предметы

помогите!дочке 3класс надо придумать и написать коротенькую сказкую

вспомните молодость, какие сказки вы рассказывали маме с папой на вопрос, почему урок прогулял?
Екатерина Новикова
Лучший ответ
вот пусть сядет и придумает сама) поверьте, дети с этим очень хорошо справляются, а вы потом отредактируете... Только не надо думать, что учителю не понятно кто сочиняет сам, а кому помогали
Їжачок

Жив на сівті один їжачок. Він з роду був дуже допитливий… .
Одного разу він почав зі своею мамою таку розмову:
-Мамо, а тіи вчила математику?? ?
-Так синку всі їжачки вчать!
-А навчиш мене математииці?!
-Так, звісно пішли в ліс рахувати яблука! !
-А навіщо мені вчитися рахувати?? ?
-Бо якщо ти не навчишся рахувати, то не зможеш розв’язувати задачі!!!
-Добре, пішли в ліс рахувати яблука… .

Ось прийшли вони в ліс, Мама сказала своему дорогому синочку: ”Скільки в мене яблук на спині??? Син її не не зміг відповісти… . Пішли вони далі, тут бачать їжачки груші їдять! !
Мати питае у сина: ”Скільки груш на дереві???
-Мабудь…. три!
-Так синку три!! !
-Давай вирішувати ці твої задачі!!!
-Пішли додому… Пізно вже… .
Блукали вони, блукали й заблукали.
Йдуть дали и зустрили вони лева і він був не дуже розумний, все життя хотів навчитися рахувати… . І він грізно заричав!!!! І в той час їжак почав рахувати від одного до десяти…
І лев промовив: ”Навчіть мне рахувати від одного до десяти і я вас пожалию”.
Навчили їжаки рахувати лева від одного до десяти і він їх відпустив.
Йдуть вони далі і бачуть вовка і вовк підходить.
Куди ви йдете?? ? “Ми загубились допоможеш нам?? ? ”Звичайно якщо ви мне навчите дробам !”. “Звичайно навчим тебе дробам”…..
Повторюй за нами одна других, чотири п’ятих, сым дев’ятих.
“Дякую вам прохотьте”.
Йдуть далі і бачуть ведмедя він сидитьна пеньку и розв’язуе задачи.
Ведміть говорить :”що ви тут робите”
“Ми заблукали допоможиш”.
Звичайно якщо ви мені теж допоможете розв’язувати задачи
Розв’язали їжачки задачу і ведмідь пропустив їх.
І пішли вони далі бачуть кінець лісу .
Побачили свій дім и пишли додому.
Зашли вони в дім і їжак говорить уру я навчився рахувати и розв’язувати задачи.
Наслідучий день прийшов батько їжака.
Проснувся їжак і говорить татові я навчився рахувати і розвязувати задачи.
Наш допитливий їжачок дізнався багато нового і цікавого. Коли у лісовій школі йому задали питання по темі дроби він, не кивав плечима як всі інші, а відповідав без затримки.
До речі його звали Річчі…

Діти закликаю вас вчитися добре.
Галина Сао