Домашние задания: Другие предметы
Рассуждение на половину страницы: почему М. Поппинс подарила детям на память компас и свой портрет?
в тетради рассуждение на половину страницы: почему М. Поппинс подарила детям на память компас и свой портрет?
Чтобы не забывали и искали её по компасу.
Портрет чтоб не забывали её...И помнили своё детство.... А компас знать когда будет нужный ветер и с какой стороны её ждать...
Ну ежели плюнуть на сам сюжет и поискать глубинный смысл.. . компас это спутник путешественника первооткрывателя. Так сказать символ личности устремленной к познаниям и открытиям. Портрет мона приравнять к чемуто типо первой любви, дамы сердца или первого учителя. От и рассуждай. Ну или штампуй сочинение как общая масса.
Кто дурак, не поднимайте руку, а тот, кто поднимет - придурок. Образоболвание самый простой способ научиться выполнять задания тех, кто потерял свою задачу в жизни.
Чудес природи дуже багато. Це і дивовижне по красі північне сяйво , і надзвичайно барвисте шоу падаючих зірок , і , навіть, найпростіша, знайома з дитинства нам веселка теж є дивом природи .Всі чудеса чимось вражають нас . Це і незвичайна краса і незвичність явища , їх масштабність і страшна сила, це і унікальне поєднання рослин і тварин. Величність і деяка містичність. Північне сяйво – непередбачуваний феномен, для якого характерна раптовість появи і зникнення. Північне сяйво являє собою світіння розріджених атмосферних шарів під впливом активних сонячних частинок. Ще один унікальний природний феномен – падаючі зірки. У народі кажуть, що зірки падають на щастя, при вигляді падаючих зірок прийнято загадувати бажання і вірити в те, що вони збудуться. І це прекрасне явище, якщо його розкласти на частини і виявити його сутність, виявляється простим природним явищем . Виявляється, з простору космосу падають не зірки, а невеликі камені , які , розжарюючись, світяться при взаємодії з повітряною оболонкою . Ці камені – метеори – згоряють і не досягають землі , гаснуть. Метеори великих розмірів називають болідами . Сотні мільйонів таких зірок падає протягом один діб, змушуючи битися серця людей, вірити, сподіватися і загадувати щасливі бажання. Незвичайна по красі і веселка. З дитинства багато хто з нас твердять: « Кожен мисливець бажає знати … ». Вірш допомагає малюкам вивчити назви райдужних кольорів. Веселка з’являється у вигляді двох дуг, одна дуга більш яскрава, зовнішній край її має червоний колір, внутрішній – фіолетовий. Всередині розташовано багато інших квітів . Друга дуга веселки пофарбована в зворотному порядку, зазвичай вона світліша .А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .Обрамь все как надо, и вуаля :)
это символические знаки. Компас - чтобы найти свой путь в жизни, а портрет - чтоб не забывали, чему она их учила.
Чтобы они ее искали по компасу ( в какую она там сторону улетела на зонтике?) , а портрет чтоб не забыли)
Чтобы дети могли найти место её могилы, а портрет затем что-бы поиздеваться над ним!
Чтобы они ее искали по компасу ( в какую она там сторону улетела на зонтике? ) , а портрет чтоб не забыли)
Чтобы не забыли ее (только распивши этот ответ короткий)
Чтобы узнать, в какую сторону она в картине смотрит. Я не уверен, но по логике у меня получилось так...
Да потому что хотела что бы ее всегда помнили и поэтому подарила портрет, а компас чтобы не заблудились когда захотят найти ее
Что бы они её нашли. Когда пойдёт ветер они узнают по компасу, что он северный, а что бы они её не забыли она подарила свой портрет.
Чтобы они не забыли как она выглядит и как ее найти по компасу)))
ДЕВАТЬ БЫЛО НЕКУДА ВОТ ИМ И ОТДАЛА
Я считаю, что М. Поппинс была очень хорошей и отзывчивой женщиной. И не только подарки так ее характеризовали, а еще и ее поведение. Портрет мог выполнять или какую-либо магическую функцию, или иметь обычные свойства, но мне кажется, что он имел волшебные свойства, ведь сама М. Поппинс была неординарной женищиной. Компас тоже мог иметь необычную способность, например указывать дорогу к ней.