Домашние задания: Другие предметы

Рефират: Наполеон Бонапарт Помогите найти краткую биографию Наполеона Бонапарта на украинском языке.

Наполеон Бонапарт народився 15 серпня 1769 року на острові Корсика. Він був самим великим героєм Франції. Його сім'я переїхала туди з Італії в 16-м столітті. Його справжнє ім'я було Наполеона, а його національність - корсиканська італієць.

Його батько був адвокатом і підтримував антифранцузские настрою. Однією з причин того, що Наполеон став таким великим полководцем і революціонером, можливо, було те, що він виріс у радикально налаштованої сім'ї. Коли Наполеону було дев'ять років, батько послав його в Брін, французьку військову урядову школу, що знаходиться в Парижі. Саме там він отримав свою військову освіту. Він навчався на артилериста і офіцера. Він закінчив своє навчання і приєднався до французької армії, коли йому було лише 16.

Наполеону було доручено працювати в Парижі в 1792 році. Після того як французька монархія була повалена в серпні 1792, він був підвищений до звання капітана.

У 1793 році він направив артилерію проти обложеної Тулузи. Дуже скоро, після того як Тулуза впала, Наполеон був підвищений до звання бригадного генерала. Він був призначений командувачем французької армією в Італії і переміг багатьох австрійські генералів. Незабаром після того як Австрія і Франція підписали мирний договір, Наполеон був звільнений від командування, так як підозрювався у зраді. У 1795 році він придушив повстання і врятував французький уряд. Він повернув повагу, і йому знову довірили командування французькою армією в Італії. Він придумав план, який спрацював дуже добре. «Він розіб'є армію ворога на дві частини, після чого нападе на одну зі сторін перш, ніж інша сторона зможе допомогти їй».

Після цього Наполеона було майже неможливо зупинити. Він зробив невдалу спробу вторгнутися в Єгипет, і в 1799 році повернувся до Франції, де знайшов Директорію (французький уряд) в повному хаосі. Він скинув Директорію і створив новий уряд, в якому було три консула, де він був найголовнішим. В цей час кожен у Франції любив і захоплювався Наполеоном; його влада посилилася »У 1802 році Франція підписала мирний договір з Англією і Німеччиною.

Він відновив Університет Франції, перетворив систему освіти і заснував Банк Франції. Він також створив Наполеонівський кодекс: перше ясне коротке тлумачення французького закону. Наполеонівський кодекс послужив основою для створення юридичних систем у всьому світі. Незабаром він змінив уряд і проголосив себе імператором Франції. Він одружився на Марії Луїзі, дочки імператора Австрії. Скоро народився його син. Тепер він був правителем великої імперії і керував 42 мільйонами людей.

Після цього він спробував завоювати Росію, після чого його імперія почала валитися.

І 6 квітня 1814 він був повалений і засланий на острів Ельба. Приблизно рік тому він зібрав близько 1000 солдатів і увійшов в Париж, щоб знову захопити владу. Він правил протягом короткого часу, а потім здався англійцям.

Він був засланий на острів Св. Олени, що в Південній Атлантиці, на якому залишався до самої смерті - 5 травня 1821 року. Вважається, що він помер від раку, але є чутки, що він був отруєний.
Светлана Дударева
Лучший ответ
Чтобы узнать человека, дайте ему власть! (Наполеон Банапарт)