Школы

Напишите письмо на английском 50-60 слов

ОБЯЗАТЕЛЬНО ответьте на эти три вопроса: What are you spending your holidays? What have you been doing? What presents and souvenirs have you bought for your famely and friends?
My holidays I like breathe fresh air. I do a lot of walking, and admire nature. Sometimes we meet with friends talking about trifles. If the weather is bad, I like to be at home and drink tea... and listen to music, other entertainment... Presents to their friends, I haven't bought, but be sure to buy!
Вот, если ещё нужно ;) p.s. слова не считала. 50-60 слов -это не много, можешь попробовать написать сама! Вот увидишь, это ещё мало... не ленись пиши, коли не спиться ;) английский нужен всем! Я в своё время тоже катала ГДЗ, ничего хорошего из этого не вышло... :( сейчас отдуваюсь за это всё...
Татьяна Лейбенко
Лучший ответ
Розалия Миллер Спасибо большое ) обычно сама пишу, но вчера очень устала
А пусть списала бы. может отобьет охоту списывать.
Julia Galkina
А что ещё сделать?
Евгения Зих
Розалия Миллер Нах пойти )
At my holidays I like jerking off onto some beautiful pictures on internet, helping doing homework with ex while sticking my reproducting rod into her shell. Also, I like jerking off to my friend's mom's faces and rub my semen on their faces. Pooping on my dad is a good timespending either. Recently, I bought my mom a 20 inches reproducting stick without a semen so she could spend her holidays happily!
Розалия Миллер Я достаточно знаю английский, чтобы понять о чем вы написали и не переписать ))) лишь жаль потратили своё время на написание
What are you spending your holidays? вопрос с ошибкой.
Tori *
Розалия Миллер Да, не what а where
Данила написал про дрочку секс гавно и тд и тп не пиши