Светская жизнь и шоубизнес

Какая ваша любимая песня?

К кому стилю музыки она пренадлежит!?
Sexy_Lia_ft_Dimma_Chemical_Of_Love Одна из самых=)))))))))))))))
Анастасия Тырышкина
Лучший ответ
"Марсельеза"--гимн Французской Республики.Всегда хочется встать и "снять шляпу".
Елена Захарова
Пикник "Серебра" - рок
Ya Neznakomka
Jane Air_Junkоследние пять минут и ещё, наверно, миутки две будет. А потом начнёт нравиться другая ;)
Наталья Югай
KoRn - No Way (метал)
17th boulevard - Memories (english version) (драм)
Avril Lavigne - Nobodys home (рок=))

одной единственной любимой нет.... к сожалению)
Яна Жукова
Rihanna Umbrella
Roxette, песня у них самая известная, не помню как называется...
одна из рок-оперы "Юнона и Авось",другая попса Гоша Куценко поет "Карамель",потом еще Никольского пару песен и Высоцкого "Баллада о любви",ой,е мое, так я устану писать сколько любимых и все самые... :) :) :)
Irina M
Группа Аеросмит, саундтрек к Армагедону..

I could stay awake, just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While you're far away and dreaming
I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Where every moment spent with you is a moment I treasure

[CHORUS]
Don't want to close my eyes, I don't want to fall asleep
Cause I'd miss you baby, and I don't want to miss a thing
Cause even when I dream of you, the sweetest dream would never do
I'd still miss you baby, and I don't want to miss a thing...

Lying close to you, feeling your heart beating
And I'm wondering if you're dreaming
Wondering if it's me you're seeing
And then I kiss your eyes and thank God we're together
Well I just want to stay with you in this moment forever
Forever and ever

[CHORUS]

Hey, I don't want to miss one smile
I don't want to miss one kiss
I just want to stay with you, right here with you, just like this
I just want to hold you close, feel your heart so close to mine
And just stay here in this moment for all the rest of time
Yeah, yeah, yeah

[CHORUS]

I don't wanna close my eyes, I don't wanna fall aseep
Cause I'd miss you baby and I don't wanna miss a thing
Cause even when I dream of you, the sweetest dream would never do-
I'd still miss you, baby
And I don't want to miss a thing....
Недавно скачала Britney Spears TOXIC в обработке Armand Van Helden ТАЩУСЬЬЬЬЬЬЬ!
песня которая на евровиденье серебро поёт
меломан я:) нет любимой, хотя.. может... нет, не может. меломан и точка!
Сейчас - benny_cassette_-_watch_your_back
много и к разным стилям. Я и военные песни (бьется в тесной печурке огонь... ) люблю, и романтические, и нео-диско (группа Молоко, например)...
"All most sorry" - Серёжа Лазарев!