Общество

что такое сало для кацапа? как бороться с помощью сала против злейшего врага ?

это смертельный яд! если предложить его с чесночком, свежим ржаным хлебом, соленым огурчиком или аджикой в сочетании с 250 грамовой рюмкой самогона- он окажет неизгладимое впечатление! даже юная хозяйка останется без внимания потому, что сало для кацапов в приведенной выше рецептуре значительно отличается от лапши-путинки !
Bagtyyar Bagtyyar
Я картоху на сале жарю. Видимо я предательница Родины
Александр Абрашкин
Лучший ответ
У вас нет ржаного хлеба. Не ври.
**grixa-45Rus** *
ты не забуть куда салу перепрятал - опьять море получится
Sabina Toma
Дорогі і вельмишановні Українці!
Не вірте тим «'злим і заздрісним ватникам» які говорять, що надалі все буде дуже погано. Це все брехня «клятих москалів». І все це через їх «пекучу ревнощ до Євросоюзу» і «заздрості до вашого багатого майбутнього».
Я, барон Карл Фрідріх Ієронім, нещодавно приїхав з Європи і скажу Вам правду, ось як йдуть справи.
1. У Німеччині вже справили на світ кілька мільйонів Мерседесів S- класу, щоб безкоштовно роздавати їх усім бажаючим українцям і українкам.
2. На південному узбережжі Франції в Монако, вже будуються для вас будинкi з видом на Середземне море. Там кожному українцю і українкi покладається абсолютно безкоштовно один російський садівник, праця яких вже сплачена до кінця їх «нікчемного рабського життя» і яких ви (як ви і звикли у свойьому повсякденному житті) можете всіляко звинувачувати у всьому без винятку, ображати і таврувати ганьбою.
3. Так само, в США на кожного українця вже друкують по одному мільярду доларів. Все це для того що б вистачило їх до кінця вашого життя, що б вам більше ніколи навіть не довелося чути слова і фрази типу «працювати» і «думати своєю головою», ті самі слова які ненависні вашому світогляду.
Про це в Україні знають тільки президент і прем'єр - міністр, тому вони настільки часто їздять до Європи щоб узгодити кольор (жовто - блакитні) вироблених для вас Мерседесів S - класу, особисто проконтролювати будівництво ваших будинків в Монако та Франції з видами на Середземне море. Зараз про це поки все мовчать тільки тому, що хочуть зробити вам сюрприз.
Когда укры создали сало, чтобы вкушать его с хреном, Бог тоже решил что-нибудь создать, но слов у него не было. Потому что, какие тут на хрен слова, когда такое сало?!
F.
Fran .
Bagtyyar Bagtyyar что ты там вьякаешь о Боге, и сале? а думаешь про хрен... обьяснись...
я понял кто ты, обьяснись для ответов...
Успокойся, в Украине сало кончилось. Вся надежда на поляков. Сальцом обеспечат.
Елена Анфимова
Bagtyyar Bagtyyar об чем разговор? если рядовой запутинец из татарии считает, что в Украине нет сала, наверное так и есть...
другое дело, что в расеи сало жрут даже мусульмане !
У меня всегда сало дома есть. Каклы хоть и жрут его, но даже сало не они придумали, так что не надо приписывать, у вас своего ничего нет.
Bagtyyar Bagtyyar че там придумывать- оно есть или его нет....