Табачник вроде как разрешил приходить студентам в любое время суток, так как некоторые работают, а некоторые живут за 500 км.. .
У нас в общежитии по прежнему до 23 часов только можно заходить... .
Подскажите пожалуйста, есть ли где то на официальном сайте министерства науки публикация по этому поводу, или видео какое нибудь ???чтоб коменданту показать ...а то деньги требуют заразы такие....
ВУЗы и колледжи
Табачник вроде как разрешил приходить студентам в любое время суток ???
«Студенти – мешканці гуртожитків від сьогоднішнього дня будуть мати безперешкодний та цілодобовий доступ до своїх гуртожитків» , -заявив у коментарі УНІАН координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій ЧЕРНИХ.
За його словами, про це йдеться в листі міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра ТАБАЧНИКА на адресу керівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (№1/9-705 від 14 вересня 2011 року) .
«З метою реалізації прав студентів та аспірантів, які проживають у гуртожитках вищого навчального закладу, просимо привести у відповідність до законодавства та Примірного положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.11.2007 №1004, нормативні документи вищого навчального закладу, що регламентують перепускний режим у гуртожитках, для забезпечення цілодобового безперешкодного доступу до гуртожитків його мешканців» , -йдеться у листі.
Як зазначив А. ЧЕРНИХ, відомо, що в окремих ВНЗ необґрунтовано забороняється вхід мешканців до гуртожитку після 23-ї години, що ускладнює їм можливість займатися в навчально-наукових лабораторіях, бібліотеках тощо та працювати у вільний від навчання час. Таке обмеження порушує законні права осіб, які навчаються та проживають у гуртожитках, а також суперечить Конституції України, статті 9 Житлового кодексу Української РСР, якими не допускається встановлення будь-яких обмежень на користування житловими приміщеннями.
«Тож, розуміючи значення цієї проблеми та постійне надходження звернень студентів та громадських організацій, зокрема Національного студентського союзу та «Студентського захисту» , щодо обмеження прав студентів та аспірантів, які проживають у гуртожитках був підписаний відповідний лист» , -підсумував координатор громадської ініціативи «Студентський захист» .
http://www.unian.net