ВУЗы и колледжи

Екологія

Запропонуйте модель структури сучасної екології визначивши її розділи які на вашу думку мають найбільше значення в житті людини. Оцінку дати за 10 бальною шкалою. (графік, таблиця, діаграма)
Структура сучасної екології розділити на базові і застосовані. Основні екології аналізує найпоширеніших екологічних моделей а також використовує знання, отримані застосовується для забезпечення сталого розвитку суспільства.
Екологія bioecology як частина загальної біології. "Зберегти людина це, перш за все, зберегти характер. І тут тільки Біологи можуть принести необхідних аргументів, доведення дії дисертації.
Bioecology (як і будь-яка наука) ділиться на загальні і приватні. Загальну біо включає розділи:
1. населення-екологія дослідження взаємодії середовище окремі організми певних видів.
2. населення екології (demèkologiâ)-дізнатися про структуру населення і його змінюється під впливом факторів навколишнього середовища.
3. Спільність-дізнатися про структуру й функціонування спільнот і екосистем.

Інші розділи включають біо Еволюційна екологія дослідження екологічного механізми еволюційної трансформації населення;
-Палео-екологія дослідження екологічних відносин вимерлих груп організмів та спільнот;
-Екологія-стади візерунки Морфологічні зміни органів і структур в залежності від ареалів;
-фізіологічні екологія дослідження моделей фізіологічні зміни, які лежать в основі адаптації організмів;
-біохімічна екологія досліджень молекулярні механізми адаптивної зміни в організмах у відповідь на зміни в навколишньому середовищі;
-Математичні екологія-на основі виявлених залежностей займається розробкою математичних моделей для прогнозування стану екосистем, а також керувати ними.

Приватним bioecology середовищі досліджень вибрано таксономічних груп, таких як: тварина екологія, екологія ссавців, vyhuholi екології; Запилення екологія, екологія рослин, екологія сосни; Екологія водоростей; Екологія грибів і так далі.

Bioecology тісно пов'язана з краєвид екології, наприклад: - екологія води ландшафтів (gidrobiologiej) - океани, річках, озерах, водосховищах, канали. . екологія наземних пейзажі, ліси, степи, пустелі, високих гір.
Окремо виділених розділів основні екологія людини існування та діяльність: -дослідженнях людської екологія людини як виду, з різними екологічної взаємодії;
-соціальної екології дослідження взаємодії людське суспільство і навколишнє середовище;
Екологія відеокліп найбільш масштабного людського дослідження та соціальної екології.

Прикладна екологія включають: промислової екології, сільськогосподарських екологія, екологія міст (муніципалітетів) , медичної екології, екологія адміністративних районів, екологічного права, екологічних катастроф і багато інших тем. Прикладної екології тісно пов'язаних з захисту природи та навколишнього середовища.
Николай Адериха