Люди працюють у цоьму напрямку Існує рейтинг.
Ось топ-5 найбільш екологічно чистих країн світу:
Швейцарія
Швеція
Норвегія
Коста-Ріка
Нова Зеландія
І да, завжди пишіть на мові, на якій вважаєте за потрібне. А всякі Сёми та Sergey нехай або мовчать, або користуються translate.google.
Вокруг света
В якій країні найбільш розвинена екологія? Найчистіша та найдоглянутіша, завдяки піклуванню людини.
Чисте повітря, що вабить блакитне небо, зелені галявини і спів птахів ...Думаєте, такий природний оазис є лише далеко від мегаполісу? А ось і ні. На щастя, райський куточок можна відшукати і в міських джунглях. Правда, надається така можливість не всім, а лише жителям екологічно чистих країн світу. У цих державах люди навчилися використовувати досягнення науково-технічного прогресу не тільки в особистих цілях, а й з метою збереження екології та дбайливого ставлення до природних ресурсів. За досягненнями цих країн стежать вчені Єльського і Колумбійського університетів (США). Результати своїх досліджень вони публікують раз в 2 роки. Рейтинг називається «Environmental Performance Index». Він включає в себе 132 держави. Індекс екологічної ефективності країни вимірює 22 показника: якість води та повітря, площа лісів, ставлення місцевого населення до природи, вплив навколишнього середовища на людину, стан водних ресурсів та інші аспекти життєдіяльності екологічної системи держави. Вперше подібний індекс був опублікований в 2006 році. Eco-boom пропонує вам ознайомитися з Топ-10-кою екологічно чистих країн світу, актуальною на липень 2012 року.
№ 1. Швейцарія
Ця країна вже не перший рік очолює міжнародний екорейтінг. Перше місце Швейцарії обумовлено численними рекреаційними зонами та національними парками. І це при тому, що, згідно з офіційними даними, країна найбільш схильна до змін клімату через танення льодовиків. Збереження навколишнього середовища - це одна з першорядних завдань не тільки для уряду, але і для місцевих жителів. Останні, наприклад, для обігріву своїх будинків використовують геотермальні джерела, а в готелях Швейцарії вам із задоволенням нададуть знижку, якщо ви приїдете на гібридному автомобілі.
http://eco-boom.com/top-10-samyh-ekologicheski-chistyh-stran-mira/

№ 1. Швейцарія

пиши вопрос по-русски
Дублируйте вопрос на человеческом языке, пожалуйста.
В Бурунди.
Коли кажуть, що екологія розвинена, це значить, що вона розвинена як наука. Якщо вас цікавить саме сприятлива екологічна ситуація, яка підтримується завдяки піклуванню людей, то це, наприклад, Норвегія та інші країни Північної Європи. Ці території давно освоєні, але перебувають в доброму екологічному стані завдяки раціональному природокористуванню.