Игорь, Игорь!
И как Вам не стыдно!
Ну что за бред Вы написали ребенку, а тем более - девочке! )))
1. Орієнтування на місцевості - це знаходження напрямків на боки горизонту (південь, північ, захід і схід) і визначення свого знаходження на місцевості.
Найкраще для цього пристасований компас - це самий точний оріентир.
Але якщо його нема, то краще за все людині допоможуть Сонце, Місяц, зорі - це найбільші та стабільні оріентири, яки завжди на своєму місці.
Але щоб їх використовувати, треба володіти певними знаннями - дивись ТУТ
Орієнтуватися на місцевості можна також за допомогою топографічної карти. Для цього треба мати знання топографії, вміння читати карту, робити найпростішу зйомку ділянки місцевості
2. Вміння орієнтуватися на місцевості дуже важливе для людей, які займаються туризмом.
Під туризмом слід розуміти теорію і практику різного роду походів, сзодження на гори і подорожування з цілю спортивного змагання, активного відпочинку, науки та виховання.
Без вміння орієнтуватися на місцевости туристи можуть заблукати й навіть загинути.
Це вміння дуже важливе й для військових - уміння швидко і точно орієнтуватися на місцевості сприяє успішному виконанню бойових завдань на незнайомій місцевості, в лісі і в умовах обмеженої видимості й також може зберегти життя людям.
За допомогою цього вміння людина, навіть як що вона заблукала, завжди знайде правильний шлях.
А в давнину, коли не було сучасних приладів, стародавні мореплавці по Сонцу, Місяцю і зорям знаходили шлях в морі і навіть в океані.
Гуманитарные науки
1. Які орієнтири, на вашу думку, є найбільш точними??? 2. Яке значення для людини має вміння орієнтуватися на місцевості
Братан,русские с украинцами конечно братья,спору нет,но вы свой язык выработали за сотни лет разделения,не пойми превратно, чтоб тебе чего подсказать тебя понять должны....Пиши по нашему,не стесняйся,благо при совке русский знали все и ты не исключение....если хочешь конечно ответа....Если ты конечо хочешь ответа а не просто через социальную сеть общаешься с сообщниками....Пальчиком погрозить????