💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

У 1856 році Карл Маркс у роботі: «Викриття дипломатичної історії 18 століття» написав наступне: «Росія народжена і вихована в мерзенній та приниженій школі монгольського рабства. Сильною вона стала лише тому, що в мистецтві рабства була неперевершеною. Навіть і тоді, коли Росія стала незалежною, вона й надалі залишалася країною рабів. Петро I об’єднав політичну хитрість монгольського раба з величчю монгольського повелителя, якому Чингізхан заповідав покорити світ.
Політика Росії – незмінна. Російські методи й тактика змінювались і будуть змінюватися, але головна мета російської політики – підкорити світ і керувати ним – є та буде незмінною. Московський панслов’янізм – всього лише одна із форм загарбництва».
Довідка: панслов’янізм – ідеологія, спрямована на визнання особливої ролі Росії серед слов’янських народів. Дуже влучно стосовно цієї ідеології висловився Карел Чапек: «Росіяни все навколо себе називають слов’янським, щоб потім все слов’янське назвати російським».
Прихильники радянщини, зрозуміло?

–2
Ответы
Лоуренс Аравийский

Я так думаю, Укриана вже вильна краина... А народ-то, народец какую свободу получил?
Имеют полное право при прибытии Бори Джонсона подбегать к нему на цырлах:
- Чего изволите?
И имеют право (таки вольный народ) стоять с протянутой рукой не в переходах, а выступать в Канаде

Лоуренс Аравийский

Откуда чмо в Китае? Зеленский же не ездил туда...
Глюки начались от передозы?

Лоуренс Аравийский

Буде, все буде...
Нажаль...
Нажаль, вас не буде... Я про досвідомість

Лоуренс Аравийский

Це за що???

Al
Alex

Собака лает, ветер сносит..