Тарас Савка

Чи може держава існувати окремо від церкви?не понимающим - не отвечать.

Ответы
Виктор Корлеоне

Все в природі взаємопов'язане, тому повністю відділити щось від чогось навіть теоретично не є можливим. Яе не крути, а церква впливає на уклад держави, так як і політика держави так чи інакше впливає церкву. В ідеалі держава має максимально дистанціюватись від церкви. З іншого боку, в даний час з'явилось дуже багато формувань, які називають себе церквами, але такими насправді не є. Вони часто просто створені для шахрайських цілей, а подекуди разом з нанесенням матеральної шкоди громадянам, наносять ще й суттєву шкоду здоров'ю та психіці людини. Саме тут держава зобов'язана негайно втручатися.

Светлана Глушкова

И шо нам теперь робить?)))))