Богугад

Волчица, закинули американці в Україну диверсантів. Висадилися в лісі, закопали парашути, передягнулись в український одяг. Шкандибають по дорозі через село, бачать дід на лавці сидить трубочку покурює. Проходячи поруч, перший: – Здоров діду! -Здоров американські розвідники! Перший поперхнувшись: -Діду, та які ж ми американські розвідники, коли ми гарні українські хлопці… – Та які ви, гарні українськи хлопці, коли ви негри губаті….

Ответы
Яга

В командировку во Львов отправился москаль, несколько слов укр. выучил. Командировка закончилась, вздохнул он с облегчением и спрашивает у мужиков: "Хлопци, дэ тут у вас останивка?" "Хлопцы" отвечают: "Зупынка за рогом, алэ ты, москалю, вже приихав..."

Богугад

))))))

Яга

Чому саме в такий спосіб вирішили спілкуватися?

Богугад

хм ..))це не я вирішив це система спрашувалки автоматично розкидає мої запитання)))

Яга

Я мала на увазі анекдоти.А що вони самі розподіляють запитання я знаю.

Богугад

да ні просто вирішив трішки розвеселити друзів от і виклав))

Яга

Вам це вдалося.Спасибі,успіху Вам!))

Богугад

))і вам вього самого кращого))