Светлана Захарченко

Январь. Фонари как всегда утопают во тьме.А в городе снег все такой же прозрачно-синий.Ты чувствуешь слабость, но Мир вдруг отрезал: "Не смей!Ты разве забыла, что ведьма должна быть сильной?"Легла на ковер, потянулась, закрыла глаза,... и так надоело во всем и всегда быть первой.Гадала на принца, но Мир, усмехаясь, сказал:"Ты разве забыла, что ведьма должна быть стервой?"Полночи без снов, а с рассветом почти что без силОткрыла глаза, ненавидя людей и утро.Ты злилась на солнце, а Мир беззаботно спросил:"Ты разве забыла, что ведьма должна быть мудрой?"Дороги и тропы истоптаны черным котом.А в городе дождь и промерзлая эта слякоть.Шутила сквозь слезы, когда я напомнил о том..."Ты разве забыла, что ведьмы умеют плакать?"

Ответы · страница 3
Лев Полыковский

Это очень серьёзный вопрос.

Владимир Кононенко

А шо, действительно ведьма?

Светлана Захарченко

Міністерство оборони Росії назвало відеозапис Служби безпеки України (СБУ) з визнанням чоловіки, коригувати вогонь по Маріуполю 24 січня, «ліпниною і сеансом викриття». Про це повідомляє РІА Новини.«Ми звернули увагу на поширювану СБУ чергову" ліпнину ", - відеозапис зізнань якогось Кірсанова, що називається" навідником "обстрілу Маріуполя" російськими військами ", що призвів до масових жертв мирних жителів», - заявили у відомстві. При цьому зазначили, що відеозапис, на якому затриманий чоловік зачитує свідчення з листа, є «дуже примітний ляп».«Так, на 1 хвилині 42 секунді відеозапису" визнання "Кірсанов каже, що передавав своїм співрозмовникам координати стаціонарного блокпоста українських військ, що знаходиться" у Виноградному "», - зазначили в Міноборони. При цьому, вже через 40 секунд в цьому ж ролику Кірсанов, відповідаючи на запитання звідки стріляли, впевнено заявив, що «з боку Виноградного». «Тобто з боку розташованого блокпоста українських військ», - підкреслили у відомстві.«Подальші коментарі цієї" ліпнини "або сеансу самовикриття СБУ - зайві», - додали у відомстві.25 січня глава СБУ Валентин Наливайченко повідомив про затримання коректувальника вогню по Маріуполю, який виявився жителем цього міста на прізвище Кірсанов, які працювали до останнього часу інспектором ДАІ. Другий навідник поки перебуває в розшуку. Це Сергій Пономаренко 1977 року народження, також житель Маріуполя.Обстріл житлового мікрорайону Східний в Маріуполі стався вранці 24 січня. За останніми даними, загинули 30 людей. Українські силовики стверджують, що стрілянину з установок «Град» вели сили ополчення. Ті, в свою чергу, відкидає ці звинувачення, заявляючи, що вогонь по Маріуполю вівся з підконтрольною силовикам території.В ОБСЄ, в свою чергу, заявили, що вогонь вівся з східних і північно-східних околиць міста, контрольованих ополченням.

Владимир Кононенко

Я думаю жителі Маріуполя краще можуть розповісти. Там є очевидці і бачили з відкіля летіло. В соцмережі можно знайти кого небуть, в "однокласниках" наприклад.

Владимир Кононенко

Очевидці кажуть що з Новоазовська прилетів подарунок. Перехватили розмову наводчика так коли наводчик почув що будуть стріляти по північному району сказав що там же дев"ятиетажки але офіцер у відповідь сказав, що там блокпост і почали стріляти. Після стрільби підрозділ зник в Ростовській області.

Светлана Захарченко

жах дикий !!!!!! коли ж це все закінчиться? ! чим далі тим страшніше !!!

Владимир Кононенко

Тоді коли Путін побачить що для нього це уже не актуально.

Вера Швецова

Интересное стихотворение!!

::
:рпо :аонлндщжщзж

Как вы столько текста?

::
:рпо :аонлндщжщзж

😮 а у меня не получалось такой длинный текст накатать

ℳäℙÿċя Пԉюшķúℍä

Таки и шо Це такэ?))

Из
Издалека

В соседнем чате интереснее. Про секас с незнакомцем. Айда туда!)))

ℳäℙÿċя Пԉюшķúℍä

БЛяля как до жирафа ))))) поняла ужоо

Сергей Захаров

Чё это было?

Сергей Захаров

Только не говорите, что сами сочинили!

Светлана Захарченко

Я и не говорила. Автор не я, просто понравился очень.

Вячеслав Красножен

Кто ты?

Вячеслав Красножен

Какая, стервозная или плакучая?

Светлана Захарченко

Настроение разное бывает, а не я не постоянная.

Светлана Захарченко

А нас настроения быть не может???

Светлана Захарченко

В чем .себе протеворечу? В стихах не написано, что настроения быть не может!!!!

Вячеслав Красножен

Сама говоришь по настроению и на тебе, все в обратную сторону!!!

Ванюша Вааще

Пф

Светлана Захарченко

Сколько людей столько и мнений