Валерий Дементьев

Никто не может вас разрушить, кроме вас самих; никто не может вас спасти, кроме вас самих. Вы Иуда, и вы же Иисус.

Ошо

Ответы
Dreamer Arrow

do you have so little imagination that you copy other people's questions and quotes?

Валерий Дементьев

Бірде-бір өзіңе қоспағанда сені бүлдіреді; Саған ешкім құтқара бірақ өзіңіз болады. Сіз Яһуда, сіз Иса

Dreamer Arrow

You have failed this city/ Goodbuy

Валерий Дементьев

и вам всего хорошего...