💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Улітку 1962 року Василь Симоненко разом з друзями віднайшов місця масових поховань жертв сталінських розстрілів на Лук’янівському та Васильківському цвинтарях. За це його жорсткого побили працівники міліції. Після того молодий поет постійно жалівся на біль у нирках і попереку. У грудні 1963 року Симоненко помер від раку нирок у 28 років.
За своє коротке життя поет зміг залишити не лише пам’ять про себе, але й безліч прекрасних віршів.
Досі ностальгуєте за срср?

Ответы
Вечеслав Дмитриев

ну все переврете ! какие сталинские расстрелы ? где и когда ? он хорошо бандеровских таарей описал ! От их имени вы тут врете ?!