Слава З С У !

А що з ОДКБ, кацапи? НАТО, на мінімалках алєс капут?))

–4
Ответы
Надежда

Тут даже самый беспечный человек параноиком станет)
полгода назад :наша цель остановить расширение НАТО и расширять свои организацийки для нашей безопасности.
сейчас : НАТО уже ближе некуда, организацийки сыпятся
За кого пукин?)

Слава З С У !

А памятаєш ультиматум ботексної молі- нато в кордони 91 року!!)))

Надежда

Я пам'ятаю) якби ще русня пам'ятала

Слава З С У !

Згадають. Коли бігли кацапи з Ізюму, симонян ностальгувала як разом українських пісень співали))) перевбуються

Надежда

Психи чортові

Елена Сафронова

вы просто смешны и жалки, как ваш любимый "фюрер", когда пытаетесь казаться великими и значимыми...🖼

Слава З С У !

Подивись че ваших асвабадітелєй дожирають свині на полях України) І відчуй свою величь, тварь убога))

Th
Theodore

Що це за призвища у кацапив? Волкив, Зайцив, Гусев. Чуе, ты, Пезденко?

Слава З С У !

Пізденко це ти, сраний кацап) Читаєш питання, є що відповісти- відповідай, а не пісти))

Th
Theodore

Переведи на русский, если сумеешь. А не сумеешь, иди мыть польский сортир. Хахахаха

Николай

Нахера нам ОДКБ ,бендерлоги,если с нами Ирак,Сирия,Беларусь,Китай?)

Слава З С У !

)))))ще і Іретрея!!

Лоуренс Аравийский

Это о чём? А можно на нормальном языке, а не с собачьим тяфканьем?

Слава З С У !

Що гавкає цей кацапський підар?

Лоуренс Аравийский

Я так и думал, что животное😀😀😀
Хрюкай и дальше

Слава З С У !

Шо то за мразь? Що воно хоче?)

Лоуренс Аравийский

Тупая ты свинья... Даже скучно...
А ну - брысь в Черный список!

Слава З С У !

Ти знову згадав свого тата, підар кацапський)

Звездочет Дальнобой Торонто

зсу а ты что не знаеш что одкб приказало долго жить

Лариса

Ты не понял,я только за,может и россия распадется на федерации

Слава З С У !

Ларис, я знаю)) А рашку теж дожиуть, весь світ побачив як легко вона трансформується в скаженого фашистського шакала

Лариса

Вот если бы и сами россияне это увидели.Сегодня со знакомой говорила,у нее дочь в Ростове.Говорит ей(дочери)нас бомбят,твою школу разбили.А та-ну и что,ну не тебя же.Ты же живая. Т.е чтобы поверили надо мать отца сестру убить,но и т огда скажет-свои ,нацисты убили

Слава З С У !

Я знаю( не розумію((( вони правда нормальні люди?????

Лариса

Я тоже сомневаюсь в их адекватности или просто боятся

Лилия Лилия

Ты еще живой гниденышь?!

Слава З С У !

Стара кацапська сука ще не під військоматом?)

Таня Вечность

Это с ВСУ аллес шайсе

Слава З С У !

Давай спочатку про ОДКБ)))

Людмила Ухабова

Ещё раз и по русски

Слава З С У !

Вчи мову

Людмила Ухабова

На шо ена мне треба?

Адриано Челентано

Посмотрим рагуль!

Слава З С У !

Ну в тебе і смаки)) от що значить кацапський підар)

Слава З С У !

Займайся тим що полюбляєш. Готуйся до могилізації, підарок)

Адриано Челентано

Когда же вы стали дебилами то такими?

Слава З С У !

З того часу як з вас зробили фашистів)

Alex Dark 🇷🇺

не обижайся

Слава З С У !

Таки да?)

Ронин

ни, славик

Слава З С У !

Так памятаєш як валили ваші літаки?))

Со
Сонике

Славик на сайте валит кого-то? Чо там с байракатами?

Слава З С У !

Як тільки ти згадаєш як Туреччина збивала ваші літаки, так ми і перейдемо до теми байрактарів)

Со
Сонике

Тильки-мильки. Язык декций, Славян

Ронин

килька?

Алексей Горталов

Удавлю

Слава З С У !

Воно вже само удавилося) не переймайся)

Валерий Герасимов

БРИКС