Маленький Братец

Сени тансыкъ кёзлерингСейир насыбда жиляй,Эринлеринг айтдыла,Шош, акъырын шыбырдай:- Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Минг-минг суудан биз ётдюк,Минг палахдан къутулуп,Дуния толкъунларындаКъалмагъанлай жутулуп.Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Кёзюм къарангы этибДуния бола къарангы,Джан дарман излегенча,Изледим къарамынгы.Ол кюн, ким билсин, мангаКимни джаны ауруду?Сени кёрюр насыбныДжашау энтда джаудурду.О, жаным, жаным, жаным,Сюйсенг да джюрек бла,Эшиталмадынгмы мениОл чарс кюн тилек бла? Сени тансыкъ кёзлерингСейир насыбда жиляй,Эринлеринг айтдыла,Шош, акъырын шыбырдай:- Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Минг-минг суудан биз ётдюк,Минг палахдан къутулуп,Дуния толкъунларындаКъалмагъанлай жутулуп.Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Кёзюм къарангы этибДуния бола къарангы,Джан дарман излегенча,Изледим къарамынгы.Ол кюн, ким билсин, мангаКимни джаны ауруду?Сени кёрюр насыбныДжашау энтда джаудурду.О, жаным, жаным, жаным,Сюйсенг да джюрек бла,Эшиталмадынгмы мениОл чарс кюн тилек бла? Сени тансыкъ кёзлерингСейир насыбда жиляй,Эринлеринг айтдыла,Шош, акъырын шыбырдай:- Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Минг-минг суудан биз ётдюк,Минг палахдан къутулуп,Дуния толкъунларындаКъалмагъанлай жутулуп.Шукур, энтда тюбедик,Жомакъда айтхан кибик,Минг жылланы термилип,Бир бирни тапхан кибик.Кёзюм къарангы этибДуния бола къарангы,Джан дарман излегенча,Изледим къарамынгы.Ол кюн, ким билсин, мангаКимни джаны ауруду?Сени кёрюр насыбныДжашау энтда джаудурду.О, жаным, жаным, жаным,Сюйсенг да джюрек бла,Эшиталмадынгмы мениОл чарс кюн тилек бла?

Ответы
Н*
Настасья *

мне нечего тебе сказать, так как мне лень было читать этот бред

Elena Jafar

Замечательно! А на другом языке общаться можно?