Слава З С У !

Росгвардія в Ізюмі та Купянську так швидко виконала маневр по посиленню наступу на Донбасі, що забула забрати своїх сраних вчителів, яких привезла щоб учили українців правильно жити)) Як міркуєте, кого їм тепер вчити?))

Ответы
Алла

цель промывки мозгов всегда одна ...что бы ты вел себя так, как выгодно кому-то другому.... вас гонят как мясо воевать за фашизм... деды ваши в могилах переворачиваются, а на войне всякое бывает и отступают ,но потом гонят мерзость всякую, людей жаль ,детей таких как ты нет не жаль..

Алла

гидую это что

Слава З С У !

Брезгую

Алла

петух, что мнит себя породистым орлом,..лишь только некую брезгливость вызывает и человек лелеет ненависть со злом,
то… в нём порядочности просто не бывает…

Слава З С У !

Це ви розкажіть негідникам що напали на Україну. Смерть окупантам та тим хто їх підтримує

Алла

😂

Таня Суликова

Украинцев учить БЭЗПОЛЕЗНО!!!!!!Вам бы историю для начала поучить, без промыва мозгов, а это увы не реально! Здесь НИКАКИЕ учителя не помогут! только желание узнать истину, но опять же ,вам это не дано!(к сожалению).

Слава З С У !

Якщо ваші знання зробили з вас тих скотів якими ви є, то то знання для кацапів)

Таня Суликова

Уважаемый, к скотам себя не отношу, вас не оскорбляла!!!.А не знание элементарного приводит к тому, что мы все сейчас имеем.Отвечать мне не надо!!!!У каждого своя правда,а правду со своей стороны,я вижу в родном городе. Вы все жили 'моя хата с краю,"???а теперь вдруг!!!! стали патриотами, "любителями своей земли?

Слава З С У !

Ааа, ти іудушка з лугандона) тоді питань нема.

Таня Суликова

Вот о чем я и говорю!!!Я на "ВЫ",а ты мне тыкаешь!!! Вот это воспитание и восприятие !!!Даже здесь,показать уровень "ниже плинтуса". АААА ты бот укроповский???Cказала не отвечай!

Слава З С У !

Так як воно там у вас, тих що на землі своїх дідів та батьків підняли прапор чужої країни? Добре зажилося? Послала своїх рідних нищити Маріуполь, щоб було як і у вас? А на ВИ я звертаюсь до людей, а не продажних іуд- вбивць. Мені можеш не відповідати, а от за зрадництво своє ви всі відповісте

Таня Суликова

ВСЕ БУДЕТ ДОНБАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УЩЕРБНЫЙ!

Слава З С У !

Донбас ущербний в лугандонії, при вашій скотинячій владі. Вже не довго вам зосталось, іуди)

Natalya Svetikova

Я говорю на Великом и Могучем русском языке, и эту собачью блядомову не вразумею. А для хохлов с майданом головного мозга у меня один ответ: слава Украине в составе России!

Слава З С У !

На підарашном)

Natalya Svetikova

Молча завидуем!

Слава З С У !

Деградантам рашистам? Та ти жартуєш)))

Га
Галина

ты че тут делаешь.хероям слава....почему не на передовой, почему не защищаешь свою родину....а сидишь тут в инете, на диване.....придурок.....иди на фронт--окраину защищай....🙈

Слава З С У !

Лови своїх сраних воїнів)) біжать як криси)))

Га
Галина

иди на фронт...че прячешься здесь, сидишь в инете , трепотней занимаешься, а друзья воюют там за тебя....ИДИ ДВЕРЬ ОТКРЫВАЙ----ПОВЕСТКУ ТЕБЕ несут, на фронт.....дезертир чертов....иди родину защищай!!!👹

Га
Галина

ой, всёёё.... иди в чс....трус, который прячется от службы за спиной своих товарищей...., сидит на диване, а хлопцы за него в это время там сражаются....дезертир....👹

Віктор Край

– Благодаря невероятно успешной внешней политике Путина у нас всегда будут полные холодильники, – заявил директор Ростовского морга.

Яна

Новую инструкцию получили? Вчера еще не придумали? Вот интересно, с какой целью вы это делаете?

Слава З С У !

Шоб ти прочитала та знала. Тобі не цікаво? Відповідай на питання про вічне кохання)

Яна

Вы думаете, что читаем только вас?

Слава З С У !

Хм….про логіку вашого запитання просто мовчу))

Яна

Правильно и делаете, не вашего уровня тема.

Слава З С У !

Так вам цікава тема привезених і кинутих педагогів?)

Яна

Похоже, ваша логика дала сбой.

Владимир Литвин

Ти ж в курсі, шо росіяни не всі вміють читати українською? А ми російською можемо всі...

Слава З С У !

Звичайно) російську я знаю не гірше за тебе. Але гидую нею розмовляти

Владимир Литвин

Працюєш на українську аудиторію. Мастурбацію не нагадує?)

Слава З С У !

Вважаю що в мастурбації я тобі не конкурент) тому шукай своїх))

Владимир Литвин

Я при чому, до твоєї мастурбації?)

Ольга

Сегодня Вы за них живот рвете, завтра они Вас же грохнут за ненадобностью

Слава З С У !

Правда?) чого боятися Україні, та всім сусіднім державам з рашкою? Правильно. Нападу і окупації. Хіба це вже не розуміє лише ідіот?

Ольга

Украине, без поддержки НАТО, никогда бы и в голову не пришло идти против России. Науськали соседа на соседа и пытаются свалить все на ВВ. Зеленский, когда присягал, обещал мир во всем мире... А по факту-развил фашизм

Слава З С У !

Україна напала на рашку? Україна обстрілює кацапські міста ракетами? Україна окупувала частину кацапстану та змінила там владу? Правильно! В хворих мізках кацапських фашистів це саме так

Ольга

Украина устроила геноцид русским

Слава З С У !

Правда?)))в чому він полягав?)

Вечеслав Дмитриев

вам то что спокойно не жилось на своей вильной украине ?

Слава З С У !

Жилось. Та кацапам землі своєї замало, мабуть. Спитай їх, що їм треба в Україні? Здохнути? Так здохнете

Владимир Евтушенко.

сдохнешь ты, мразь

Вечеслав Дмитриев

нам треба таких дебилов вроде тебя , для лечения !

Слава З С У !

Забирайте вовчика, по ходу всі вови в кацапії ідіоти))

Вечеслав Дмитриев

с вовсиком потом разберемся . он нам тоже не по душе …

Аламути

Здесь по-человечески лучше писать. А то не понятно.

Соня

А книжки не віддавати, їми груби буде добре топити

Сергій

Не знаю як у Куп‘янську, а в Ізюмі вже давно газ на опалення використовують, навіть у селах поруч з містом

Соня

Та Може не подвір'ї десь

Сергій

Можливо хтось на дачу візьме

Соня

Ну так)

Пилбил Денегнедавал

Не факт, що буде той газ...

Сергій

Буде

Сергій

Хай вивчають українську мову, та будуть працювати

Лариса

Да они там нахрен не надо,пусть убираются в путлерстан

Ценитель Прекрасного

Чемодан-вокзал-Россия. Там учителя пригодятся.

Слава З С У !

А квіти треба подарувати?)

Ценитель Прекрасного

Ні, це зайве. А що, сарказм прорізався?

Слава З С У !

А що, ти на цьому теж розумієшься?)

Ценитель Прекрасного

Уяви собі.

Слава З С У !

Теж прорізався?)

Ценитель Прекрасного

Завжди був.

Слава З С У !

Мабуть вважав це дивом))

Звездочет Дальнобой Торонто

тикалы так что даже гроши забыли слава зсу

Слава З С У !

В Ізюмі більше 20 танків, ціленьких залишили) кацапи срані

Звездочет Дальнобой Торонто

ленгиз вид кацапив

Слава З С У !

Та да. Будинків цілих менше в місті, чим танків шакалів рашистьських

Звездочет Дальнобой Торонто

не чего заплатят контребуцией

Николай

За то ми своїх живших не бросаэмо,як ви .))))

Николай

А чего ты не ответил? Сыш?

Слава З С У !

Питання задавай, відповім. Питання, а не істеричний висер)

Николай

Сыш ответить да?))

Слава З С У !

Питання задавай, відповім. Питання, а не істеричний висер)

Николай

Фууу,сперможуй, фууууууув. С начало прожуй потом говори)

Светлана Хаматова

а кого хотят того нехай и учат😀

Соня

Повернути на батьківщину

Слава З С У !

Тільки спочатку намазати дьгтем і виваляти в пірьї. Як шльондр. Щоб своїх дітей навчали, а не на окупованих територіях людям мізки засирали

По
Полтавчанка

пусть сами себя учат😃😀

Віктор Край

українську мову в тюрьмі разом з рештою руzны.

Gala ***

Бобрів як греблю гатить

Валерий Довнер

Злыдень писюхатый.

Слава З С У !

В тебе таке дивне імя))хоча…. Для кацапа і гівно, підійде)