Дэн

кто знает не гугловский перевод итальянской песни me ne frego ( в гугле искал, но не находит то, что нужно)?

Ответы
Олюсик Золушка ))))

незнаю вообще такой=) хотя уже хочеться послушать

Дэн

ну, можете хоть в вк поискать. это песня итальянцев во времена ВОВ. переводится название как- мне плеват/насрать/мне пофиг.

Дэн

там только на итальянском. мне перевод надо.

Олюсик Золушка ))))

Мені плювати (поетичний переклад)Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Мені плювати на розбещений світ,Плювати на культ споживацтва,Плювати на гроші, що стали за Бога;Лечу подалі від цього багатства…Бачу з надхмар’я я нині твій світ,Ситих торгашів безумства.Але вони в пеклі згорять назавжди;На небі відсутня розкошів розпуста.Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Мені плювати на похваляння,Плювати на твої журнали,Плювати на високу моду;Ми з хмарами разом літали.У морі відкритому плаваю вільна,Дивлюся на берег – розваги та люди.Не бачиш хіба, що порожні вони…Потонуть навіки повсюди.Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Мені плювати на комунізм.Плювати також і на Штати.На осуд більшості суспільства.Я є фашистка, мені плювати.У височінь полине клич,Від землі аж за хмари, до неба.І полум’ям горять серця,А думка світу нам не требаЗнаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!Знаєш, що я тобі скажу. Мені плювати!Плювати! Плювати!

Дэн

это чуть-чуть не то, вроде это- песня группы какой-то. но спасибо и за это.)