Пр
Пррпрполролпрорп

Калі вы кожны дзень будзеце прачытваць па адной кніжнай старонцы, то за 100 гадоў вамі пражытых, вы прачытаеце 36 500 старонак, а гэта прыблізна 243 паўнаважкіх рамана памерам, скажам, з "Майстар і Маргарыта". Але размаўляючы з людзьмі ў соцсетях, я зразумеў, што яны нават адной кніжнай старонкі ў дзень не чытаюць, тады як можна прачытаць старонак 30-50, а то і 200 у дзень. Вось, чаму так шмат сумных людзей, якія пасля пяці хвілін зносін з імі надакучаюць сваім невуцтвам.

Ответы
Александр Шкляренко

Большие форматы, действительно, читать тяжело в интернете. А общение для всех свободно в сети, не так как в прошлом, читающий человек всегда общался с читающим человеком .

Евгений Военушкин

айсторожно дверы зачиняются наступна станция площадь перемоги

Ек
Екатерина

Калі ўдумацца, то Вы, безумоўна, справядліва заўважылі

Пр
Пррпрполролпрорп

Было б не дрэнна, калі б маю нататку))) кожны ў сябе на халадзільніку павесіў. )

Ек
Екатерина

Лепш на манітор кампутара або на тэлефон прыляпіць)

Пр
Пррпрполролпрорп

Загалом, на лобне місце. )

Ек
Екатерина

Гэта украiнская мова) Увогуле, на лобнае месца. Так будзе больш правільна

Пр
Пррпрполролпрорп

😆😆😆👍Так і ёсць: у агульным, на лобнае месца.

Наталья Грибова

Нас учат на мове!

Пр
Пррпрполролпрорп

Так на мове і вучаць.

Наталья Грибова

Ну, да! Ну да! Нас учить только ...портить

Анатолий Лисицын

Немец что ли...?

Пр
Пррпрполролпрорп

У цябе мозг не разумее.

Анатолий Лисицын

А шо так...?

Пр
Пррпрполролпрорп

Я адкуль ведаю, чаму так?

Анатолий Лисицын

Раскинь мозгами...

Пр
Пррпрполролпрорп

Мазгамі ня раскідвалі, беразе.

Анатолий Лисицын

Ото и оно...