💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

До Дня Києва відкрили пішохідний міст-хвилю з металу "Азовсталі".
Рекреаційна зона зʼєднає парк "Наталка", набережну та острів Оболонський.
Про це повідомив мер міста Київ Віталій Кличко.
За його словами, конструкції для мосту-хвилі були вироблені на заводі "Азовсталь" і привезені до Києва за кілька тижнів до початку повномасштабної війни.
"Наразі підсвітку основної конструкції не вмикатимемо, тільки економне LED освітлення перил мосту", – додав Кличко.
Як він зазначив, будівництво мосту розпочали в 2021-му році. На початку повномасштабної війни процес призупинили, але відновили навесні минулого року.
"Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці – на острів Оболонський. Дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору, пішохідний міст. Звели його за кошти меценатів – іноземних та українських", – зазначив Кличко.
Друзі, файний знак?

Ответы
Павел Пахин

Салорейховская живность. Своих мыслей ноль , только чужие видосы ложишь 😂 вот тупость какая !

💛💙Мальвiна:
💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Чмонька, Вам слово не давали.

Сергей Кудяков

ну конечно .по твоей просьбе кго скоро закроют

💛💙Мальвiна:
💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Чмонька, Вам слово не давали.

Сергей Кудяков

я его сам всял.и тебя чуньку не спросил

💛💙Мальвiна:
💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Рашистско-недобитая логика.

Сергей Кудяков

по опыту укошизма?

Андрей Мацнев

Ни хрена не понятно)) Мост что ли построили?))

Андрей Мацнев

Хвили - это что? 🤔

Андрей Мацнев

Зачем? Пленных ваших допрашивать?)) Так они все по-русски прекрасно говорят))

Елена Корсикова

И куда вы по этому мосту ходите?🤣

Андрей Лапин

чмо вы простите

Gustav Kramer

Звичайно!

💛💙Мальвiна:
💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

На жаль, не для всiх.

Юрий Фастовский

☠️