Раушан Жаманкулова

так хочешь вернутся в детсво, любишь гулят по ночам с друзьями со всем как)))плохо одно то что ты с чимкента)))эт не вопрос просто комет просто не знала куда писать чтоб больше никому не ушло

Ответы
Nurs ___

Чимкенттен болса не болыпты?

Раушан Жаманкулова

сол бопты)))2 да 1 болыпты. шынына келсем билмейм кадимгидей жыным келед бар го)))без обид канеш

Nurs ___

хех сизге не болган бес саусак бирдей емес, так что хм

Раушан Жаманкулова

иа, маган унай сизге миндет емес так что тож хмммм

Nurs ___

не ушин жынын келеди?алде бурынгы жигитин Шымкенттикбеди?

Раушан Жаманкулова

кудай сактасын)))жок

Nurs ___

енди не ушин ? казаксызба ози?

Раушан Жаманкулова

арине казакпын!!!

Nurs ___

сурагынызга тусинбедим?

Раушан Жаманкулова

ооой тагы бастатыдн ба, кулагымнын кытыгын келтирменизши))

Nurs ___

сиз кай жактансыз?

Раушан Жаманкулова

бари бир емес па)))айтейур чимкенттен емес и онда болмайм да

Nurs ___

оой кординбе оз туган жеринди айта алмайсын, ойткени мактанатын жер емес

Раушан Жаманкулова

шын солай ойлайсын ба тура бир чимкент казакстаннан болек мемлекет секилди! Казакстанда мактануга уялатын жер бар деп ойлайм. Озиниз кандай патриотсиз