Андрій. Ми З України!

Оперативне командування "Південь" повідомляє, що українські підрозділи спецпризначення висадилися на острів Зміїний та виконали завдання з його зачистки. Військові підтвердили знищення близько 30 одиниць ворожої техніки і встановили там прапор України.👍🖼Орки зробили "акт доброї волі"?
😂🤣

Ответы
Віктор Край

так то ж 2 дні тому було...

Андрій. Ми З України!

Планувалося.

Віктор Край

Ні. Сповістили пізніше

Андрій. Ми З України!

https://www.newsroom.kh.ua/ukraine/ukrainskie-zashchitniki-rasskazali-kak-ustanovili-ukrainskiy-flag-na-ostrove-zmeinom

Віктор Край

але дату вони не сповістили.

Андрій. Ми З України!

В ніч на 7 Липня.

Звездочет Дальнобой Торонто

о смачны будут бычки

Юлия Пак

✌✌✌✌👍🇺🇦

Лариса

👍🤝